Alarm w moto

Wszystko o klasycznych i ponadczasowych modelach - legendzie z grupy "Classic"
Awatar użytkownika
Aroo
Posty: 35
Rejestracja: wt kwie 21, 2020 12:15 pm
Kontakt:

Alarm w moto

Post autor: Aroo »

Szanowne grono tak się zastanawiałem dzisiaj czy posiadacie i jeśli tak jakie alarmy w swoim Bonkach ???
Jeśli ktoś w Was instalował alarm to jakiej firmy i czy warto czy to raczej strata kasy ??



Awatar użytkownika
Mike44
Moderator
Posty: 171
Rejestracja: pn lut 13, 2017 10:21 am
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: Mike44 »

Nie posiadam i uważam to za niepotrzebne. W dodatku alarmy różnie działają z instalacją Bońka, a raczej to one są różnej jakości...

Awatar użytkownika
wzorian
Site Admin
Posty: 176
Rejestracja: ndz lis 26, 2017 9:48 am
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: wzorian »

Tak jak Mike44 pisze nie ma raczej sensu montować alarmu lepiej kupić jakaś fajną blokadę na tarczę z funkcją alarmu. Sensowniejsze rozwiązanie bo nie tylko odstraszy ale w jakiś sposób też zabezpieczy ;)

Awatar użytkownika
Aroo
Posty: 35
Rejestracja: wt kwie 21, 2020 12:15 pm
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: Aroo »

Generalnie sam mam blokadę z alarmem na tarczy.

Pytałem z czystej ciekawości czy sami macie lub montowaliście alarm.

Dzięki za odpowiedź ;) LwG

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 705
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: MZR »

W ostatni weekend na VIII Spotkaniu Klasycznych Triumphów, kolega opowiadał jak to pojechał do Włoch nowym Thruxtonem RS. Nocował w Neapolu, na tarczę hamulcową założył blokadę z alarmem i poszedł spać. Rano kiedy wrócił po motocykl, w miejscu, w którym go zaparkował znalazł tylko kawałek wyciętej tarczy z tą właśnie blokadą :? Także jakiś dobry alarm nawet ze śledzeniem GPS, to może nie jest taki zły pomysł...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

tiger-ptr
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 31, 2022 2:53 pm
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: tiger-ptr »

A jakie blokady na tarcze macie? Popularne Kovixy z Allegro czy coś bardziej fancy?

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 705
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: MZR »

-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Awatar użytkownika
wzorian
Site Admin
Posty: 176
Rejestracja: ndz lis 26, 2017 9:48 am
Kontakt:

Re: Alarm w moto

Post autor: wzorian »

A ja chyba już od 8 lat takiej tylko baterie wymieniam: https://securitysystem.com.pl/product-p ... armem.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości