Przebieg Thunderbird storm

Wszystko o Thinderbirdzie i Thunderstormie - motocyklach z grupy "Cruisers"
engin166
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 03, 2023 9:11 am
Kontakt:

Przebieg Thunderbird storm

Post autor: engin166 »

Witam szanownych użytkowników motocykli marki Triumph.
Ponieważ planuje spełnienie swojego marzenia związanego z przesiadka na ten kultowy motocykl chciałbym skorzystać z doświadczenia innych użytkowników. Jak w temacie, jaki przebieg motocykla Storm przy założeniu jego prawidłowej eksploatacji jest akceptowalny i daje nadzieję na dalsze bezproblemowe użytkowanie. Czy warto rozważyć zakup przy przebiegach w granicach 80 tyś i wyżej (dotyczy egzemplarzy 2010 -2014)?

Pozdrawiam

Rafał



Krol
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 23, 2024 6:42 pm
Kontakt:

Re: Przebieg Thunderbird storm

Post autor: Krol »

Nie wiem jak przy 80kkm ale ……
Mój z 2012 ma 56kpln i miałem dwie „awarię”
Przy ok 20kkm wymiana el sprzęgła, był gest handlowy
Obecnie problem z „niekiedy” pozostawianym śladem ubytku wody z Głodnicy. W serwisie się strasznie mordowali bo to występowało niekiedy, nie było reguły. Wymienili z tego co wiem kilka "rurek” i zacisków. Poza tym nic.
Gdybyś był zainteresowany to skontaktuj się z serwisem Triumpha w Warszawie. Jestem w trakcie wymiany moto i w rozliczeniu zostaje u nich mój.
W poprzednim autoryzowanym serwisie mówili, że przy mojej eksploatacji przelecę 100-150 km i dalej będę jeździł. Jak zwykle wszystko zależy od dbania
Ale ja raczej dbam o stan pojazdów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości