Sprzęgło jednokierunkowe

Wszystko o Thinderbirdzie i Thunderstormie - motocyklach z grupy "Cruisers"
tomek1980
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 7:29 pm
Kontakt:

Sprzęgło jednokierunkowe

Post autor: tomek1980 »

kupilem TB 95r z informacji od sprzedającego sprzęgło jednokierunkowe do wymiany, niestety sam nawetnie próbowałem odpalić żeby posluchać ale rozebrałem silnik, wyciągam sprzęgło i nie widzę ani żadnych ubytków na zębach ani luzu tj blokuje się w jednym kierunku tak jak powinno być. Sprzedający napisał że po odpaleniu silinika słychać było jakiś "klang" i zgasił a mechanik po obejrzeniu stwierdził że prawdopodobnie sprzęglo jednokierunkowe. Ma któs pomysł jak jeszcze sprawdzić czy rzeczywiście coś jest z tym sprzęgłem nie tak? Nie chciałem zamawiać w ciemno bo 1075zl kosztuje w serwisie sama cześć i czekania 2-3 tygodnie. Wszelkei sugestie co jeszcze mogło taki dzwiek powodować mile widziane



tomek1980
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 7:29 pm
Kontakt:

Re: Sprzęgło jednokierunkowe

Post autor: tomek1980 »

jednak to nie sprzęgło jednokierunkowe, on o jest w porządku, rzeczywistość okazała się bardziej brutalna. Urwało kawałek płetwy pompy oleju, to prawdopodobnie zblokowało zębatki i w efekcie rozwaliło w karterze gniazdo w którym siedzi żebatka napędzająca pompę. Zapowiada się grubszy remont :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości