Ktoś pomoże zidentyfikować te kable ?

Wszystko o Ameryce, Speedmasterze i Rockecie - klimatycznych kruzerach z grupy "Cruisers"
Motogambler
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 3:30 pm
Kontakt:

Ktoś pomoże zidentyfikować te kable ?

Post autor: Motogambler »

Jestem w trakcie renowacji Bonneville America 2014. Motor już chodzi, ale mam problem z idetyfikacją pewnych kabli. (jak na załączonych zdjęciach). Nie mam schematu. Kable wyglądają na orginalne, zamontowane w fabryce. Może ktoś tutaj ma jakieś sugestie? Dzięki
3 wires.jpg
3 wires.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



SpeedToster
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 06, 2023 9:13 pm
Kontakt:

Re: Ktoś pomoże zidentyfikować te kable ?

Post autor: SpeedToster »

Cześć. Umiejscowienie tych kostek na kierownicy wskazywałoby, że może być to instalacja przygotowana pod grzane manetki. Co do schematu to spróbuj znaleźć w necie serwis manuał, tam na pewno będzie.

Motogambler
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 3:30 pm
Kontakt:

Re: Ktoś pomoże zidentyfikować te kable ?

Post autor: Motogambler »

Dzięki za wpis. Grzane manetki, to jedyna logiczne wytłumaczenie. Ja kupiłem ten motor okazyjnie od wdowej która nie ma pojęcia o motocyklach. Był nie na chodzie i uszkodzony bo zawalił sie dach w szopie. Szukałem schematu na necie, ale bez powodzenia.

SpeedToster
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 06, 2023 9:13 pm
Kontakt:

Re: Ktoś pomoże zidentyfikować te kable ?

Post autor: SpeedToster »

Schemat może być ten sam co we wcześniejszych rocznikach. Jeśli tak to mam taką serwisowe że schematami dla poszczegolnych modeli. Pojemność silnika to 865?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości