Nie mogę zdjąć siedzenia - pomocy

Wszystko o Ameryce, Speedmasterze i Rockecie - klimatycznych kruzerach z grupy "Cruisers"
Motogambler
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 3:30 pm
Kontakt:

Nie mogę zdjąć siedzenia - pomocy

Post autor: Motogambler »

Witam i pozdrawiam wszystkich.
Niedawno nabyłem Bonneville America 2014. Chcę zdmentować bak w celu pomalowania. Ale ugrzązłem w babalnym miejscu. Mam problem ze zdemontowaniem siedzenia. Wszystkie informacje na Internecie ( wtym angielskie) pokazują jak zdjąć frontowe siedzenie kierowcy (dwie śruby po obu stronach) - proste. Moja Bonnie ma pojedycze siedzenia dla kierowcy i pasażera (dwupoziomowe i wyprofilowane). Jest tylko jedna śruba z tyłu, którą odkręciłem co poluzowało siedzenia, ale w alszum ciągo coś je trzyma. Nie widzę żadnego zamka ani żadnego machanizmu. Proszę właścicieli tego modelu o radę. Dzięki

Dodałem : nikt się nie ujawnił z poradą. Ale nie szkodzi, właśnie sobie z tym poradziłem sam i podaję info dla innych. Na środku, po lewej stronie jest rodzaj kółka (którego nioe widziałem wcześniej bo się schowało pod siedzenie). Jest to koniec linki za którą należy pociągnąć aby uwolinić mechanizm blokujący siedzenie (bayonet).



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości