DANE TECHNICZNE

Wszystko o Ameryce, Speedmasterze i Rockecie - klimatycznych kruzerach z grupy "Cruisers"
motorider62
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 6:58 pm
Kontakt:

DANE TECHNICZNE

Post autor: motorider62 »

Witam wszystkich!Mam pytanie gdzie(jak),moge zdobyć schemat budowy silnika do Speedmastera 900cc, 2017,albo może jakieś dane na temat budowy silnika,mam taki model i chciałbym wiedzieć co i jak,dzięki ,pozdrawiam



Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: Luke »

A ksiazki Haynes do tego nie ma? Ewentualnie inny model z tym silnikiem, jesli byl.
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Awatar użytkownika
Sylwester175
Posty: 121
Rejestracja: czw lut 23, 2017 10:57 am
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: Sylwester175 »

To jest silnik T100 z tego co się orientuje znany też z bonneville i scrambler.
wrzuć foty swojej zabawki, ja na tą chwile wielbię tego malca jako motocykl do miasta, jedyne czego mi brakuje to mocy :D
moto jest dość małe, zwinne i hałaśliwe.
Mam jedno pytanie, też masz ogranicznik prędkości na 160km?
Bonneville T120 2020r

motorider62
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 6:58 pm
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: motorider62 »

Witam,dzięki za odpowiedzi.Książka jest,ale tylko ogólna instrukcja obsługi,
Speedmaster to nie taki znowu ,,malec,,waży 250 kg,ma też ogranicznik na 160,myślę że jak na ten model to wystarczy,,

Awatar użytkownika
Sylwester175
Posty: 121
Rejestracja: czw lut 23, 2017 10:57 am
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: Sylwester175 »

motorider62 pisze:Speedmaster to nie taki znowu ,,malec,,waży 250 kg,ma też ogranicznik na 160,myślę że jak na ten model to wystarczy,,
Mi się wydaje jakiś mały i lekki, może dla tego że często latam Thunderbirdem 1600 wiec na jego tle to speedmaster jest zwinny, poręczny oraz łatwy w prowadzeniu.
W ramach ciekawości zwarze swojego bo nie chce mi się wierzyć ze ma 250kg.
Jedno pytanie jeszcze mam do ciebie, też masz wrażenie że seryjne opony są śliskie?
Bonneville T120 2020r

motorider62
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 6:58 pm
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: motorider62 »

Nie moje oponki są ok,jeżdżę na oponach METZELER(,nie mogę załączyć zdjęcia za duży format)

motorider62
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 6:58 pm
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: motorider62 »

Używam motocykla jako środek transportu do pracy,więc jeżdżę codziennie w każdych warunkach pogodowych

Awatar użytkownika
Sylwester175
Posty: 121
Rejestracja: czw lut 23, 2017 10:57 am
Kontakt:

Re: DANE TECHNICZNE

Post autor: Sylwester175 »

motorider62 pisze:Nie moje oponki są ok,jeżdżę na oponach METZELER(,nie mogę załączyć zdjęcia za duży format)
też mam te opony,może dla tego że sportem latam to jak na tego siadam to takie wrażenia mam.
Dzięki za info, pozdrawiam
Bonneville T120 2020r

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości