Rocket III - różnice w silnikach

Wszystko o Ameryce, Speedmasterze i Rockecie - klimatycznych kruzerach z grupy "Cruisers"
Boho
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 21, 2017 3:05 pm
Kontakt:

Rocket III - różnice w silnikach

Post autor: Boho »

Szanowni,

mam pytanko - czy orientuje się może ktoś, czy i jakie są różnice między szarym a czarnym silnikiem w Rocketach 3 (zmiana weszła chyba w 2006)? Oczywiście oprócz koloru :D Gdzieś kiedyś czytałem że coś w nich poprawili, ale co konkretnie?

Tak na marginesie, co do samej powierzchni silnika, to srebrny ma chyba jakąś powłokę na bloku silnika ceramiczną (czy coś w tym rodzaju - nie jest to raczej samo malowanie), która w dotyku jest gładka; oglądałem kiedyś egzemplarz z USA ze srebrnym silnikiem, który miał na całej powierzchni po obu stronach spękania, tak na oko około pół mm głębokie (podpytałem potem w serwisie i twierdzili, że to pewnie z przegrzania silnika). Swoją drogą, sprzedawca twierdził, że to normalne, a moto nie chciał odpalić twierdząc, że mu się akumulator siada od tego, a jak bym go usłyszał to bym pomyślał, że zepsuty bo tak coś w nim grzechota i wibruje jak chodzi, ale twierdził że one tak mają :lol: . Czarny już takiej powłoki chyba nie ma (jest chropowata).

Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość