Gaśnie po odpaleiu

Wszystko o Ameryce, Speedmasterze i Rockecie - klimatycznych kruzerach z grupy "Cruisers"
arturosxp
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 08, 2016 8:59 pm
Kontakt:

Gaśnie po odpaleiu

Post autor: arturosxp »

Witam,
Od jakiegoś czasu zauważyłem iż moto gaśnie zaraz po odpaleniu. Włączę na chwile ( na 5 s) ssanie i już moto pracuje bez problemu. Sytuacja ta występuje na zimnym jak i ciepłym silniku.
Dodam tylko ze wymieniłem wydech na bez katalizatora i filtr KN, wgrywałem mapy zmodyfikowane, oryginalne, ale cały czas jest tak samo.
Być możne ktoś z Was miał podobny problem, możne trzeba cos w mapach zmienić..nie mam juz pomysłu
Artur
Triumph America rok 2009



karaf12
Posty: 5
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:37 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: karaf12 »

Teraz przeczytałem ten post poradziłeś sobie z tym
gaśnięciem przy zapaleniu? Jest prosty sposób u siebie zrobiłem roboty pół godziny i odpala po dłuszym postoju bez ssania ciepły czy zimny w razie czego odezwij się

Patrykmara
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 03, 2022 7:32 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: Patrykmara »

Witam mam ten sam problem po rozgrzaniu gaśnie na wolnych obrotach gdzie szukać pomocy

karaf12
Posty: 5
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:37 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: karaf12 »

nie wiem czy chodzi o to że jak ciepły silnik czy rozgrzany wyłączysz to gdyby chciałbyś za 20 minut zapalić to trzeba użyć tzw. ssania tak zachowują się silniki po 2008 r i na to jest rada

chad121
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 27, 2022 6:23 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: chad121 »

The most common reason your car starts then dies immediately is because of a lack of fuel in the engine. This often happens because there is a small amount of fuel in the fuel rail, which helps to start the engine. However, there is no fuel pressure to keep the engine running.FMWhatsapp

firehurtnova
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 15, 2023 2:04 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: firehurtnova »

Yup after replacing the catalytic converter it got fixed up. Really grateful for this solution to this problem..

rimisen47
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 18, 2023 7:54 am
Kontakt:

Re: Gaśnie po odpaleiu

Post autor: rimisen47 »

Check the fuel supply, including the fuel tank, fuel lines, and carburetor (if applicable). If there's a blockage or insufficient fuel reaching the engine, it can cause stalling. youtube vanced

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości