Triumph street 675 2012

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Marek 14
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 03, 2021 5:07 pm
Kontakt:

Triumph street 675 2012

Post autor: Marek 14 »

Jestem tu nowy więc wieć Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od pół roku jestem w posiadaniu Triumpha Streeta 675 z 2012r.
Dziś pogoda sprzyjała więc wybrałem się na dłuższą przejażdżkę. Po przejechaniu 350km motocykl zacząl delikatnie przerywać na małych obrotach po czym na światłach całkowicie zgasł.
Próbowałem to odpalić ale niestety na początku żadna kontrolka się nie zaswiwcila.
Dałem mu chwilę, spróbowałem jeszcze raz kontrolki się zaswiecily ale po wciśnięciu zapłonu zaświeciła się kontrolka wysokiej temperatury płynu chłodniczego po czym znow wszystko zgasło.
Motocykl nie odpala
Może któryś z was miał taką sytuację ?



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Triumph street 675 2012

Post autor: szewczenko »

Może alternator uległ awarii... Ja od nowości wymieniłem dwa. Za pierwszym razem założyłem OEM, ale wytrzymał mi tyle samo co pierwszy, czyli coś około 30tyś km. Przypadek lub nie, ale przy kolejnej awarii zamontowałem już zamiennik.

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Triumph street 675 2012

Post autor: szewczenko »

Regulatory napięcia DZE Mosfet też bywają problematyczne. Spotkałem się z przypadkiem że nowe regulatory tej firmy były wadliwe. Na jednym było za małe ładowanie, a na drugim za duże. Ten drugi po około 20km przestawał działać i rozładowywał akumulator. Motocykl zachowywał się podobnie jak przy uszkodzonym alternatorze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości