Gaśnie licznik po przekręceniu kluczyka

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
marcin12310
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:34 pm
Kontakt:

Gaśnie licznik po przekręceniu kluczyka

Post autor: marcin12310 »

Witam,
Od bardzo niedawna jestem posiadaczem street tripla s 2018r. Niestety już sprawił mi małego psikusa, mam nadzieję że koledzy z forum pomogą.
Jak przekręcam kluczyk do pozycji ON to zapala się wyświetlacz i gaśnie, na obrotomierzu świeci się kontrolka ABS, lampy świecą ale nie odpala.
Jako że nie jestem obeznany w mechanice motocklowej a bardziej samochodowej liczę na podpowiedź z forum od czego by tu zacząć. Sprawdziłem wiązkę od stacyjki do kostki - brak uszkodzeń.

Z góry dziękuje za podpowiedzi i sugestie.



Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 28, 2020 8:50 am
Kontakt:

Re: Gaśnie licznik po przekręceniu kluczyka

Post autor: Bushi »

Sorry, że pytam, ale skoro masz go od niedawna, zacznij od najprostszych spraw. Czy... wciskasz sprzęgło przy naciśnięciu rozrusznika? jest na luzie? nóżka boczna złożona? itp...
Bonneville T100

marcin12310
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:34 pm
Kontakt:

Re: Gaśnie licznik po przekręceniu kluczyka

Post autor: marcin12310 »

Mam go od niedawna ale nim jeździłem, więc odpalał normalnie.
Jeżeli ktoś posiada schemat elektryczny to by mi sporo pomogło, lub jakiś schemat uruchomienia silnika . Po przekręceniu kluczyka powinno pujść zasilanie na przekaźnik i puźniej na licznik podpowiedź na których przewodach ( kolory )to się powinno zadziać, ewentualnie rozpiska przekaźników bo są pod kanapą.

Rozwiązane:
Winowajcą był akumulator.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości