oryginalne podgrzewane manetki 765 rs 2017

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
kubazak
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 25, 2022 2:06 am
Kontakt:

oryginalne podgrzewane manetki 765 rs 2017

Post autor: kubazak »

Witajcie .mam oryginalne manetki podgrzewane ale..... nie działają .Wyświetla się na liczniku ikonka włączonego podgrzewania ale to wszystko . Był przepalony bezpiecznik pod siedzeniem 5A , wymieniony , dalej zimno .zastanawiam się czy to idzie przez jakiś przekaźnik ( tu przy pompie abs jest kilka ) ?



marcinsu
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 05, 2020 11:03 pm
Kontakt:

Re: oryginalne podgrzewane manetki 765 rs 2017

Post autor: marcinsu »

Sprawdź przy pomocy instrukcji montażu manetek.

Kod produktu: A9638180

Strona z instrukcją: triumphinstructions.com

Na stronie podajesz kod produktu i klikasz wyszukaj, wybierasz wersję językową i masz pdf.

kubazak
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 25, 2022 2:06 am
Kontakt:

Re: oryginalne podgrzewane manetki 765 rs 2017

Post autor: kubazak »

Dziękuję , bardzo przydatne .Widze jednak że zestaw ten jest kompatybilny z fabrycznym przygotowaniem do podgrzewanych manetek , czyli z instalacją wyprowadzoną , miejscem w zestawie bezpieczników itp.Wpinasz w ori wtyczkę , instalujesz manetki i jazda .

kubazak
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 25, 2022 2:06 am
Kontakt:

Re: oryginalne podgrzewane manetki 765 rs 2017

Post autor: kubazak »

Generalnie podgrzewanie nie działa choć na tft pojawia sie kontrolka od grzania . Z kierownicy na dole wychodzą 2 przewody , pojedynczy - on idzie do masy na ramie i podwójny który jest u mnie przecięty. Szczerze , nie wiem gdzie go przyczepić , nie widać drugiej części , zastanawiam sie czy powinien iść do przełącznika czy do instalacji pod zbiornikiem .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości