Triumph speed triple 900 96r

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Speed900
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 05, 2017 6:07 am
Kontakt:

Triumph speed triple 900 96r

Post autor: Speed900 »

Witam,kupiłem właśnie speed triple 900 96r(Ulicznego Wojownika) :twisted:przesiadłem się z Hondy cbx650 Cafe racer No i od razu widzę ze te 3 gary latają jak nasze samoloty dywizji 303 które na niebie siały postrach i walczyli za angoli :x :evil: maszyna jest jak nowka po kapitalnym remoncie mega się prowadzi tylko mam mały problem przy 190 kmH trosze robi się nieciekawie buja czy to normalne?czy po prostu jak to Angole potrafią coś zje..bać Sorki ale No muszę to powiedzieć to dziady są i zdrajcy ale do motoru nic nie mam 8-) jak widzicie winę zrzucam od razu na nich! słusznie :lol: teraz szukam problemu w maszynie może zbierzosc ? Powietrze w kołach?i jeszcze jak by się trafił szczęśliwy posiadacz który zna mankamenty tej maszyny bardzo będę wdzięczny za rady i jeśli już wskoczę na większy level z info o tej maszynie podziele się bardzo chętnie :D Triumpha kupiłem wczoraj także zaczynam przygodę bo te wszystkie zabawki gsx sriksy no akurat CBX mam z 84r 2500tys tylko sztuk ich wyszło tez sztosik ale 75 kunia No mało :roll: gsx takie to oklepane na każdym rogu spotkasz nie mówię ze to zła maszyna może nawet lepsza cóż mi nie o to kaman a w przypadku Triple tego modelu cena zaczyna iść w górę bo to rzadkosc :mrgreen: dziękuje z góry i jeśli kogoś obraziłem z rodaków przepraszam najmocniej :D



Awatar użytkownika
Marcin 213
Posty: 5
Rejestracja: sob lut 24, 2018 7:58 pm
Kontakt:

Re: Triumph speed triple 900 96r

Post autor: Marcin 213 »

Witam kolegę.
Ja użytkuję speeda dwa sezony. To moje spełnienie marzeń młodzieńczych to pewnie ocena moto nie będzie obiektywna.
Z wyglądy i dźwięk motocykla .. nie pozostawia wątpliwości, że to nie motocykl "do kościoła". Co roku coś tam przy nim robię. Na liczniku ma 92 tys km. Jeżdżę raczej turystycznie, mam "normalną" kierownicę. Do 190 km/h nie dałem rady bo przy 160 złapałem wężykowanie... winne były łożyska kierownicy. Po wymianie motocykl zachowuje się stabilnie.

Gratuluję zakupu i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości