Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
releasedekraken
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 20, 2018 4:41 pm
Kontakt:

Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: releasedekraken »

Hej, mój Street Triple jest w drodze do salonu, a ja zaczynam się doktoryzować w sposobach, jak ochronić go w przypadku tfu tfu tfu wywrotki.

Opcji jest kilka:
* Renner, R&G, CSP mają jakieś dostępne crashpady, ale mimo wszystko dwa punkty podparcia są lepsze niżeli pojedyncze
* są dostępne oryginalne slidery ramy Triumph, ale czy one faktycznie chronią coś więcej?

PUIG mówi, iż rama jest ta sama, więc jedyne pytanie to czy ich i inne crashpady będą współgrać z obecnymi owiewkami :)



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: szewczenko »

Ja w swoim Tryplu mam gmole Sw-Motech, osłony dekli GB Racing i crashpady na przednią i tylną oś R&G. Brakuje tylko karbonowej osłony na bak. Każde zabezpieczenie jest dobre, ale nie uchroni Ciebie przed czymś takim https://www.youtube.com/watch?v=LoeLoUh5KtA ;)
Odpukać niemalowaną, przez 8 lat nie miałem żadnej wywrotki . Jednak te wszystkie zabezpieczenia powodują, że jeżdżę z czystą głową, więc było warto.
Gratuluję zakupu :-)

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: tubi »

Ja zamówiłem crashpady Sw Motech, wyglądają na bardziej przemyślane od Oemowych. Najfajniejsze są te R&g lecz trochę drogie. Slidery evotech performance. Oemowe osłony na silnik.

A czy mogę poprosić o link do tych gmoli?


Sent from my iPhone using Tapatalk

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: szewczenko »

tubi pisze: A czy mogę poprosić o link do tych gmoli?
Oczywiście gmole do Streeta 675. Niestety cena poszła w górę. Ja zapłaciłem niecałe 600zł.
http://www.sw-motech.com.pl/product-pol ... 07-12.html

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: tubi »

Dzięki. Uroku to pewnie stryplowi nie dodadzą. Zastanawiam się co jest lepsze gmol czy crashpady.


Sent from my iPhone using Tapatalk

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: szewczenko »

Wszystko kwestią gustu, ale mi podoba się street w gmolach. Kiedyś po wymianie oleju postanowiłem przejechać się bez nich i jakoś dziwnie czułem się. Coś na zasadzie niezapiętych pasów w samochodzie :D
W mojej ocenie gmole lepsze, ale i tak nie zapewniają całkowitej ochrony silnika dlatego dokupiłem osłony GBRacing.
Możesz rzucić okiem jak to u mnie wygląda: viewtopic.php?f=45&t=265

releasedekraken
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 20, 2018 4:41 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: releasedekraken »

U mnie też się skończy na crashpadach SW-MOTECH... niestety Puig się nie spieszy z produkcją padów do 765... czy się nie mylę, a te OEM'owe osłony dekli to właściwie GBRacing z nalepkami Triumpha?

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: tubi »

Moje osłonki Oem nie maja naklejek.

Btw. Z tego co czytałem o crashpadach puiga na revzilli to łamią się jak zapałki.

Osłonki Wyglądają tak:Obrazek


Sent from my iPhone using Tapatalk

releasedekraken
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 20, 2018 4:41 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: releasedekraken »

No i po chwili namysłu kupiłem do Street'a crashpady SW MOTECH na ramę i osie. Dodatkowo dołożyłem osłonki, jak Tubi i powinno być OK, przed ułańską fantazją, dzięki szewczenko ;) nie uchroni, ale przy małych fakapach powinno dać radę :)

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Street Triple 765RS - gmole, crashpady

Post autor: tubi »

A montowałes sam?


Sent from my iPhone using Tapatalk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość