Jak to jest z tym Triumphem

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
khazad92@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 06, 2018 7:44 pm
Kontakt:

Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: khazad92@gmail.com »

Cześć wszystkim!
Chciałbym się zapytać Was jako użytkowników jak to jest z awaryjnością Triumpha Street Tripla? Chciałbym wyrwać nowego z salonu ale zobaczymy czy się uda. Wcześniej jeździłem Suzuki Banditem i nie miałem ani jednej poważnej awarii. Triumphy spisują się tak dobrze jak japończyki?
Pozdrawiam!



tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: tubi »

Moj jest stosunkowo nowy tj. 2017 i jakieś 6tys. Odpukać w niemalowane. Nic się nie dzieje. Jeśli popatrzysz na forum ogólnoświatowe to tez nie ma jakichś szczególnych zgłoszeń.


Sent from my iPhone using Tapatalk

khazad92@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 06, 2018 7:44 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: khazad92@gmail.com »

A którą wersje kupowałeś? W budżecie mieściła by mi się wersja S ale tak się waham czy nie dołożyć do wersji R. Użytek wyłącznie droga, na torze nigdy nie byłem chociaż nie wykluczam ;)

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: tubi »

Ja mam R. Jestem przekonany ze S będzie bardzo Ok. Mnie jednak przyciągnęła lepsza zawiecha, ekran, lepsze hamulce.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: ded »

Nowki są co prawda poza moim zasięgiem ale na koniec roku ostatnio mieli dobre ceny na speed triple. Był nieznacznie droższy od streeta R. Wiem, że dokładać można w nieskończoność, ale dla mnie temat do przemyślenia.

Metalowiec
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 21, 2017 9:31 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: Metalowiec »

Latam Street triple RS z 2017r powiem tylko - nie mam czasu na forum się udzielać tak zajebiste moto mam :D . Moim skromnym zdaniem lepiej w trakcję, hamulce i takie tam inne, które niezbyt ciekawie na papierze wychodzą zainwestować, niż pakować kasę w konie mechaniczne z których będziesz o wiele rzadziej korzystał niż na przykład z dobrych zawiasów czy też hebli LWG.

khazad92@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 06, 2018 7:44 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: khazad92@gmail.com »

Coraz bardziej do mnie ta wersja R przemawia ;) A jak sprawa ma się z serwisem? Dużo więcej chcą w porównaniu z japończykami? Jak z dostępnością części ?

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: ded »

Myślę że bez problemu aso udostępni ci harmonogram i cennik obowiązkowych przeglądów. Co do części, to do starego modelu czasem trzeba poczekać 2 tygodnie. Z młodymi na pewno jest lepiej.

tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: tubi »

Gwarancyjny Aso to 700-800. Coś koło tego płaciłem ostatnio.

Na jakaś głupia śrubkę która sam zepsułem czekali tydzień.

Sent from my iPhone using Tapatalk

khazad92@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 06, 2018 7:44 pm
Kontakt:

Re: Jak to jest z tym Triumphem

Post autor: khazad92@gmail.com »

Czyli jednak jest trochę gorzej niż w przypadku motocykli japońskich. Ale wszystko się okaże po jeździe próbnej czy mi się spodoba czy nie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość