Kolory Street Triple RS

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Lepek
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 16, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Kolory Street Triple RS

Post autor: Lepek »

Witam,

Jestem zdecydowany na zakup nowego Street Tripla RS (tylko ta wersja mnie interesuje) problemem jest jednak brak odpowiedniego koloru.
Nie przepadam za matami zależy mi na lakierowanym najlepiej czarnym (Phantom Black) niestety nie jest on już dostępny w salonach.
Według google na rok 2019 triumph przygotował tylko crystal white i matowy czarny.

Kilka pytań:
1. Czy triumph przedstawia jeszcze dodatkowe kolory na wiosnę? Czy te co teraz są to już zostaną i nic innego nie będzie przez 2019?
2. Ostatnio widziałem ten Matt Jet Black po paru tysiącach kilometrów na Speedzie. Wyglądało to strasznie, widoczne rysy i taki lekki polysk jakby ktos brudnym mopem przejechał. Czy ktoś jeszcze potwierdzi problemy z tym lakierem? Czy rzeczywiście tylko na początku wygląda to ładnie a później robi się masakra?
3. Czy Matt Silver również będzie w ofercie na 2019? Z tego co widziałem w poprzednich latach był to kolor "flagowy" i nigdy się nie zmieniał.
Jak wygląda stan Matt Silver po kilku tysiącach, słyszałem że bardzo delikatny ten lakier.

Ewentualnie zostaje Crystal Whita (też bardzo ładny), jednak nie ukrywam że Phantom Black byłby idealny. Może ktoś ma jakieś przecieki?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.



tubi
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 06, 2018 9:21 pm
Kontakt:

Re: Kolory Street Triple RS

Post autor: tubi »

Te nowe kolory weszły jakos w lipcu 2018. Liczyłbym ze kolejne pojawia się za rok, albo na początku sezonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

quest6@o2.pl
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 17, 2018 6:22 pm
Kontakt:

Re: Kolory Street Triple RS

Post autor: quest6@o2.pl »

Jak do tej pory Triumph pokazywał kolory tylko raz do roku. Mnie mówiąc szczerze też dziwi ta polityka "kolorów", ja m.in. zdecydowałem się własnie na wersję R bo tylko w niej, był dostępny "Crystal White" o którym to kolorze marzyłem. Być może gdyby był dostępny w RS-ie, to kto wie, dołożyłbym i kupił RS-a.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość