Speed triple 955i upgrade przednich hamulcow.

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
dipsy50
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 21, 2017 11:18 pm
Kontakt:

Speed triple 955i upgrade przednich hamulcow.

Post autor: dipsy50 »

Zastanawiam sie nad zmiana przednich hamulcow,z jakiego modelu bezie cos pasowac?



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i upgrade przednich hamulcow.

Post autor: szewczenko »

Wydaje mi się, że z podstawowej wersji Street Tripla zaciski dwutłoczkowe pływające powinny pasować. Dla pewności możesz zmierzyć rozstaw śrub, a ja sprawdzę u siebie czy się pokrywa. Możesz też sprawdzić średnicę tarczy hamulcowej.
Nie wiem tylko czy jest sens robić taką podmiankę, bo może nie być żadnej różnicy.
W swoim Tryplu po kilku modyfikacja zawieszenia doszedłem do momentu, w którym przydałaby się wymiana hamulców i niestety żeby to zrobić muszę wymienić lagi lub "kopyto" i dopiero wtedy będę mógł zamontować radialne zaciski.

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i upgrade przednich hamulcow.

Post autor: ded »

Trypel ma bardzo przyzwoite hamulce, w standardzie oplot itp. Chyba moto ze słabymi nie mieliście :P Rozumiem, że ktoś np lata na torze i wtedy potrzebuje zmienić, ale klocki + płyn + pompka ze sporta powinny znacząco poprawić temat. Jak bym chciał jeszcze więcej, to bym pomyślał o innym moto. Bo jeśli faktycznie do latania po torze, to jednak litrowy sport będzie lepszy pod wieloma względami. Bo mam wrażenie, że ludzie kupują moto i wymieniają w nim połowę części, żeby zrobić z niego moto o zupełnie innym charakterze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości