Immo Triumph street triple 2014

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
oska
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 28, 2019 1:14 pm
Kontakt:

Immo Triumph street triple 2014

Post autor: oska »

Witam. Mam problem z odpaleniem tripla. Czy moduł w airboksie też powinien być zakodowany do kompletu stacyjka i komp? Co to wogole jest za moduł ,za co odpowiada? Pali mi się dzwoneczek czerwony na zegarach chyba immo i żadnej reakcji na rozrusznik i pompy paliwa nieslychac. Pomoże ktoś? Jestem nowy z tym Moto . Umiałby ktoś zakodować mi to wszystko lub usunąć imo? Pozdr



oska
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 28, 2019 1:14 pm
Kontakt:

Re: Immo Triumph street triple 2014

Post autor: oska »

Chyba że to licznik. Może tak być że licznik trzeba w tym modelu dokodowac do kluczyka i kompa?

Kakaroth
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 19, 2018 8:03 pm
Kontakt:

Re: Immo Triumph street triple 2014

Post autor: Kakaroth »

Wszystkie 4 elementy muszą się zgadzać - stacyjka, kluczyk, moduł, licznik. Jak wymienisz cokolwiek z tego to robią się zgrzyty.

oska
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 28, 2019 1:14 pm
Kontakt:

Re: Immo Triumph street triple 2014

Post autor: oska »

Dziękuję bardzo. W końcu ktoś odpisał. Tak myślałem że są jakieś zgrzyty więc muszę jakiegoś magika znaleźć co ogarnie mi zegary do kompletu . Do japoncow problemu nie ma ,a do tych "wynalazków" już tak. Dzięki jeszcze raz.

Kakaroth
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 19, 2018 8:03 pm
Kontakt:

Re: Immo Triumph street triple 2014

Post autor: Kakaroth »

Przepraszam, częściej siedzę na FB grupach STR albo na TriumphRat :)

Generalnie to bywa podobnie w każdym moto z DOBRYM immo, nawet taka pierdoła jak CB-125F potrafi zrobić takie same problemy.

Jak coś to wal śmiało na PW/FB, mam STRa z 2015 i już mocno go przegrzebałem :D

https://photos.app.goo.gl/LK4cqVDXka3vCF6M8

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości