"problem" Speed Triple R

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Jakub95
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 09, 2019 7:45 am
Kontakt:

"problem" Speed Triple R

Post autor: Jakub95 »

Witam, jestem posiadaczem Speed triple R z 2016 roku od 2 tygodni. Ostatnio zauważyłem że motocykl po przekręceniu stacji (przed odpalaniem) wydaje dziwny dzwiek, który dobiega gdzieś spod baku. Na jednym z zagranicznych forów koledzy zapewniają że jest to normalne ale wolałbym się poradzić tutaj. Dźwięk utrzymuje się jeszcze kilka sekund po wyłączeniu stacyjki. Być może to normalna sprawa w przypadku tego motocykla ale zauważyłem ją dopiero w ubiegłym tygodniu po tym jak motocykl myłem (Być może to przypadek). Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam i zamieszczam link z filmikiem.
https://m.youtube.com/watch?v=D9j_nV4Q2GY



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: "problem" Speed Triple R

Post autor: szewczenko »

Pompa paliwa wydaje takie dźwięki. U mnie przed odpaleniem zachowuje się normalnie, ale po zgaszeniu jest podobnie jak u Ciebie. Oczywiście najlepiej jest to sprawdzić zdejmując bak, bo mógł zagiąć się jakiś wężyk.

Jakub95
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 09, 2019 7:45 am
Kontakt:

Re: "problem" Speed Triple R

Post autor: Jakub95 »

Sam już nie wiem co o tym myśleć, dlaczego u ciebie dźwięk występuje tylko po zgaszeniu motocykla a u mnie po przekręceniu stacyjki. mam nadzieję że to nic poważnego.

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: "problem" Speed Triple R

Post autor: szewczenko »

Ogólnie Triumphy wydają takie dźwięki, więc spokojnie pewnie u Ciebie jest podobnie. Podsunąłem tylko pomysł co można sprawdzić. Z takim dźwiękiem spotkałem się też w każdym nowym motocyklu przy pierwszym odpaleniu, gdy w baku była niewielka ilość paliwa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości