SPEED TRIPLE 1050, 2015r. zmiana mapy

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Loyko1050
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 01, 2019 10:37 am
Kontakt:

Re: SPEED TRIPLE 1050, 2015r. zmiana mapy

Post autor: Loyko1050 »

Panowie jestem po wizycie w Motokofeinie. Poza tym, że z całego serca dziękuję Wam za polecenie tego serwisu, bo chłop wie co robi i już tylko u niego będę serwisował Triumpha, to rozwiązał mój problem z mapami, dla którego stworzyłem ten wątek. Poza tym przeszedł full serwis na nowy sezon.

Otóż przyczyną tego słabego wkręcania się na obroty i dławienia na niskich nie były żadne mapy, żadne wydechy czy filtry. Okazało się że mam mapę na przelot.
Po wymianie świec wszystkie te objawy odeszły w zapomnienie😁
Wiem, że mogłem od tego zacząć. Teraz Triumph zapiernicza jak wariat, sam się go zaczynam bać. Wstaje na około z najmniejszych obrotów :)
Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz-szczegolnie @szewczenko za polecenie tego serwisu.



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: SPEED TRIPLE 1050, 2015r. zmiana mapy

Post autor: szewczenko »

To dobrze że problem został rozwiązany. Czasami tak bywa, że na najprostsze rzeczy najpóźniej się wpada. Teraz wydaje się to oczywiste, ale też mi nie przyszło do głowy, że to świece ;-)

Ps. Dzisiaj niestety nabawiłem się kontuzji i rozpoczęcie sezonu będę musiał odłożyć o dobry miesiąc. Eh...życie. Ale Tobie życzę szerokości i przyczepności :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości