Triumph Street Triple 2013+ PRZEBIEG

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
pmateusz67
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 04, 2020 2:56 pm
Kontakt:

Triumph Street Triple 2013+ PRZEBIEG

Post autor: pmateusz67 »

Witam wszystkich !
Mam pytanko odnośnie waszych przebiegów w Tryplakach 675. Mam okazję kupić ładną sztukę Streeta 675 2014r, tylko nie wiem jak wygląda sprawa z przebiegiem/żywotnością pieca w tych motocyklach. Czy trzeba się przejmować przebiegiem 40tyś przy zakupie czy raczej dla tego pieca to nic ?
Jakie Wy macie przebiegi w swoich Streetach 675 i czy coś się z nimi działo większego do tego czasu ?
Pozdrawiam 😉



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Triumph Street Triple 2013+ PRZEBIEG

Post autor: szewczenko »

Cześć. Uważam że 40 tyś km na motocykl z 2014r. to normalny przebieg. Na szczęście powoli mijają czasy, gdy można było kupić 10 letnie moto, sprowadzone z przebiegiem np. 17 tyś km. Zaczynają pojawiać się ogłoszeniach z właściwym/normalnym wskazaniem licznika. Ja w swoim ST675 mam przebieg 73tyś km i uważam że spokojnie 100 tyś przekroczę, a liczę na dużo więcej. Mój jest z 2009r. i to co było w nim "wadliwe" to w nowszych modelach zostało zmienione. Awarie zdarzają się w każdej marce, tylko u jednych jest to mniej nagłośnione, niż u drugich. Przy odpowiednim serwisie można mieć motocykl na dożywocie i ja tak planuję zrobić :D

pmateusz67
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 04, 2020 2:56 pm
Kontakt:

Re: Triumph Street Triple 2013+ PRZEBIEG

Post autor: pmateusz67 »

Dzięki za odpowiedź.
Zakupiłem już tego Streeta i jestem mega zadowolony póki co 👌😉

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Triumph Street Triple 2013+ PRZEBIEG

Post autor: szewczenko »

Zdjęcie mile widziane ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości