Problem z Trophy 1200

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
Tomtriumph
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 23, 2021 12:29 pm
Kontakt:

Problem z Trophy 1200

Post autor: Tomtriumph »

Witam zakupiłem trophy 1200 okazyjnie niby gaźniki do roboty bo coś kichal oddałem sprzętami do zaufanego mechanika 20 lat robi ciężko z terminami i wcisną mnie na same gaziory zrobił moto odebrałem i u niego na postoju chodził super ale sam na nim nawet nie jechał deszcz padał. Gdy wracalem do domu i już po drodze strzelał i prychal szczególnie na wyższych obrotach mechanik powiedzial że jak zwolni się tylko mu jakiś termin mam podjechać a to będzie coś z iskra pewnie cewka bo lubią siadac i zakładają z innych Moto. Teraz moje pytanie z jakich bo kupił bym już żeby mieć jak pojadę do niego a ja sam sprawdzałem i iskra jest pali też od razu tylko gdy wyższe obroty przerywa i strzela. Filtr powietrza mam K/N świece kupiłem irydowe ostatnio chciałem nim przejechać i zauważyłem że gdy się zagrzał nie szło wcale nim jechać i zdechł jak wystygł odpalił od strzała potem znów jak się zagrzał pod domem zdechł jak ostygł odpalił



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości