Triumph trophy 900 - zakup

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
Ryh_k
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 16, 2022 12:10 pm
Kontakt:

Triumph trophy 900 - zakup

Post autor: Ryh_k »

Cześć.
Noszę się z zamiarem kupna triumpha trophy 900.
Mam na oku jeden egzemplarz i w związku z tym mam też prośbę do posiadaczy modelu o nakierowanie mnie na to, na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie.
Strasznie mało tych motocykli i informacji o nich. Jeśli ktoś pokusi się o krótką charakterystykę i garść informacji w kontekście użytkowania będę wdzięczny.



Awatar użytkownika
Ebolq
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 31, 2022 7:52 am
Kontakt:

Re: Triumph trophy 900 - zakup

Post autor: Ebolq »

Siema
Od początku tego sezonu posiadam Trophy 900. 4tys km jebniete bez żadnego problemu. Ogólnie przy zakupie patrz na standardowe rzeczy czy prosty, jak chodzi itp. z tym że do "Japonii" nie porównuj. Inna konstrukcja więc i dźwięki inne:) i zwracaj uwagę na detale, oryginalne części, lusterka, kierunki itp. bo łatwe do dostania to nie jest... Po więcej info zapraszam na priv. Co mogę to pomogę! Pozdro i LwG
Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny!

Ryh_k
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 16, 2022 12:10 pm
Kontakt:

Re: Triumph trophy 900 - zakup

Post autor: Ryh_k »

Dzięki wielkie.
Triumph jak na swoje lata wygląda dobrze. Brakuje kilku zaślepek na plastikach, gdzieś tam pęknięcie małe ale wszystko oryginalne i nie picowane. Nawet zestaw kluczy pod siodłem jest.
Dzięki raz jeszcze za podpowiedzi i zachętę;)

Awatar użytkownika
Ebolq
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 31, 2022 7:52 am
Kontakt:

Re: Triumph trophy 900 - zakup

Post autor: Ebolq »

Więc jest akceptujesz te drobne "niedomagania" a reszta chodzi jak powinna to bierz. Wszak na detalach się nie jeździ:) według mnie to bardzo fajny i zajebiście niedoceniony turystyk. I jeśli się postarasz to potrafi być oszczędny. Choć i 10/100 też potrafi spalić. Ale każdy spali tyle ile wlejesz.
Pozdro!
Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości