Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
cosmos7
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 04, 2017 9:26 pm
Kontakt:

Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Post autor: cosmos7 »

WItam, przeszukałem podobne frazy na forum i nie znalazłem nic. Opisze wiećc sprawe, która możliwe że okaże sie banalna dla użytkowników Tryiumphów. Oglądałem dzisiaj motorek, ładny zadbany jak w temacie Tryiumph Trophy 900 1996 r. Wszystko było ok dopóki właściciel nie odpalił maszyny. Odgłos silnika był jak by ktoś tam do skrzyni młotek wsadził i zapomniał wyjąć. Miałem wczesniej horneta 600 i silnik tam bzyczał na wolnych obrotach az miło. Tutaj straszny stukot dobywał sie z silnika, lekko zanikał przy większych obrotach, na wolnych znowu to samo. Nie wiem, może ten typ tak ma, słuchałem na YT i szczerze mówiąc odgłosy podobne do tego więc może rzeczywiści tak ma być. Mnie to w każdym razie zniechęciło, ale chętnie bym kupił ten egzemplarz. Poczytałem tez kilka podobnych artykułów i często spotyka sie temat głośnej pracy silnika w tej marce. Proszę więc o pomoc lub kontakt na priv posiadaczy 900 z opisem czy obawiać se tego tematu czy można brać i jezdzić.



Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Post autor: Luke »

Generalnie silniki Triumpha sa znane z takiej dosc przaśnej i czesto glosnej pracy - zelaszcza na zimnym. Nie wiem oczywiscie czy ten egzemplarz miescil sie w Triumphowskiej normie ;) czy moze cos bylo nie tak, ale ja mam Tigera Explorera z przebiegiem 17kkm i moj silnik tez pracuje jak betoniarka - bo tak juz te "tryple" maja :) To nie japoniec, tu jest troche bardziej hardkorowo. Zwlaszcza na zimnym - potem jest juz ciszej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

cosmos7
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 04, 2017 9:26 pm
Kontakt:

Re: Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Post autor: cosmos7 »

Dzięki, to dla mnie istotna informacja. Pozdrawiam. :D

cosmos7
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 04, 2017 9:26 pm
Kontakt:

Re: Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Post autor: cosmos7 »

Dźwięk rzeczywiście przypomina betoniarke, głośność umiarkowana, ale przy japończykach wypada przeraźliwie głośno. Właściciel twierdzi że tak było zawsze. Może ktoś jeszcze sie wypowie ?? Egzemplarz fajny chetnie bym wziął...

szakal
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 29, 2017 9:51 pm
Kontakt:

Re: Trophy 900 głośny metaliczny dzwięk

Post autor: szakal »

witam jestem posiadaczem Trophy 900 z 2000 roku dżwięk betoniarki na wolnych obrotach przy zimnym silniku to standart niestety ale idzie się przyzwyczaić :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości