lużna kostka

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
Rudek1972
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 20, 2018 4:40 pm
Kontakt:

lużna kostka

Post autor: Rudek1972 »

witam .zdemontowałem pierwszy raz bak w moim sprincie st1050 i nurtuje mnie luzna kostka ,szybkozłączka która wisi od przewodu przymocowanego do listwy ftryskowej.kostka bardzo podobna bądż identyczna jak ta od wtrysku.na wtryskach kostki pozapinane a sezon moto przelatało ok.wszystko działało i nie było zadnych problemów. szukałem gdzie można by ją wpiąć ale nic nie znalazłem. czy ma ktoś moze jakiś pomysł. właśnie przed chwilą spotkałem mechanika powiedział że to może lużna kostka od innej wrsji . a że instalacje w niektórych moto kładą kompletne bez różnicy od wersji.



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: lużna kostka

Post autor: MZR »

U mnie w Bonnevillu taka luźna kostka pod bakiem była zostawiona pod oryginalne akcesoryjne gniazdo zapalniczki, więc może u Ciebie podobnie Triumph zrobił...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: lużna kostka

Post autor: szewczenko »

W Street Triple też mam jedną wolną kostkę. Znalazłem ją wyjmując silnik z ramy.

Misiek
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 09, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Re: lużna kostka

Post autor: Misiek »

Czasem nie jest to wtyczka od Quick Shifter'a?
O tym mówisz?
Obrazek Obrazek

Bo jeszcze są dwie inne po bokach, jedna od podgrzewania manetek (po prawej), a także jedna po lewej, ale niestety zapomniałem od czego ona była.

Rudek1972
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 20, 2018 4:40 pm
Kontakt:

Re: lużna kostka

Post autor: Rudek1972 »

No właśnie! To wygląda bardziej ja ta wtyczka na górnym rysunku. No i chyba nie jest jednak do akcesoryjnej zapalniczki bo wydaje mi się że do zapalniczki była by jakas bardziej prostacka. Jest prostokątna 2 pinowa i wygląda identycznie jak te zapinane na wtryskiwacz w samochodzie ma taki stalowy drucik z boku wtyczki który po naciśnięciu umożliwia jej zdjęcie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rudek1972
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 20, 2018 4:40 pm
Kontakt:

Re: lużna kostka

Post autor: Rudek1972 »

To ta z niebieską izolacją

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości