Sprint st 955 Przerywanie i Gasniecie

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
TonyMoto
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 29, 2019 2:40 pm
Kontakt:

Sprint st 955 Przerywanie i Gasniecie

Post autor: TonyMoto »

Witam.Mam problem z swoim Sprintem.Podczas ostatniej jazdy zauwazylem ze przerywa podczas gwaltownego dodania gazu , z niskich obratow na wysokich idzie ok.Przerywa zaraz zalapuje jest ok . Dzis zaczal przerwac , wjazd do miasta , redukcja przy swiatlach i zgasl.Odpalilem, znow to samo.Wkoncu zdechl na amen , laweta do domu.Tam ostygl odpalil od strzala i chodzi , nie jezdzilem juz. Dzieje sie tak jak mocno sie rozgrzeje.Tuneecu nie pokazuje zadnych bledow,swiece filtry ,wszystko nowe. Czy ktos moze mi cos podpowiedziec?



Powel955
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 11:54 pm
Kontakt:

Re: Sprint st 955 Przerywanie i Gasniecie

Post autor: Powel955 »

Cześć. Odkopałem twój temat widząc że nikt tobie nie odpisał. Obserwując całe te forum , widzę że nie ma tu specjalnie zainteresowania , jednak próbuję również dowiedzieć sie czegoś więcej w temacie 955i 2002. Posiadam Daytonę i mam podobny problem. Może szczęśliwym trafem przez ten czas który minął od twojego kłopotu , dowiem sie od ciebie co było w twoim st 955 i w jaki sposób sobie poradziłeś?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości