Sprint st 1050 światła drogowe

Wszystko o Trophy - czyli długodystansowym turystyku z grupy "Touring"
Rudek1972
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 20, 2018 4:40 pm
Kontakt:

Sprint st 1050 światła drogowe

Post autor: Rudek1972 »

Witam. Sprint st 1050 sprawa dotyczy długich świateł. O ile ten motocykl ma bardzo dobre światła mijania o tyle drogowe są delikatnie mówiąc do niczego. Czy macie ten sam problem u siebie czy to u mnie jest jakiś próbę? Może ktoś próbował wkładać jakieś inne mocniejsze żarówki lub ledy itp. Pozdrawiam



Glenroy
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 19, 2019 4:53 pm
Kontakt:

Re: Sprint st 1050 światła drogowe

Post autor: Glenroy »

Z montażem LED-ów, tzw. retrofitów, jest problem, bo nawet w tych oznaczonych mianem "slim", wystający radiator nie za bardzo pozwala na zamontowanie osłony na reflektor. Osobiście mam w tym momencie założone 3x Osram Laser, ale kombinuję, jak tu upakować te retrofity, tym bardziej, że mamy ten komfort posiadania soczewek, w których LED-y naprawdę robią kosmiczną robotę.

Co do długich, mam Sprinta z 2010 roku, czyli już po lifcie, z rzekomo poprawionymi światłami i jak mijania są na prawdę niezłe (niestety główny konkurent, czyli VFR 800 VTEC chyba ma najlepsze światła z jakimi miałem do czynienia), tak długie...mam wrażenie, że rzucają więcej rozproszonego światłocienia niż skupionego światła, po prostu czasami muszę się chwilę zastanowić, czy aby na pewno mam włączone światła drogowe :P

Rudek1972
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 20, 2018 4:40 pm
Kontakt:

Re: Sprint st 1050 światła drogowe

Post autor: Rudek1972 »

I jak tam Glenroy! Haha wymyśliłeś coś z tymi światłami drogowymi w tym sprincie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości