Triumph Street Triple 675 2009 r.

Ogłoszenia wyłącznie motocykli z ceną - każdy post zaczynamy od [S]
szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Triumph Street Triple 675 2009 r.

Post autor: szewczenko »

Powoli dojrzewam do sprzedaży swojego Street Tripla 675 z 2009r. Nie wiem co będzie za jakiś czas ale na dzień dzisiejszy planuję wystawić go na sprzedaż pod koniec lipca, bo w przyszłym tygodniu czeka mnie jeszcze podróż po polskich górach. Przebieg jak na ten rok normalny, czyli 56 tyś km i nadal rośnie. Dla niektórych może wydawać się duży, ale ja kupiłem motocykl po to żeby nim jeździć :-) Motocykl absolutnie bez żadnego wkładu finansowego. Z polskiego salonu. Jestem jego jednym użytkownikiem.
Triumph ma zamontowane wiele akcesoriów:
-Układ wydechowy Arrow,
-gmole SW-Motech,
-crash-pady na przednią i tylną oś,
-stelaż pod kufer centralny,
-mocowanie tablicy rejestracyjnej i tylne kierunkowskazy firmy Barracuda,
-osłony dekli silnika firmy GB Racing,
-osłona chłodnicy,
-sety od Daytona 675,
-tylny amortyzator od Street Tripla R z 2015r.,
W planach miałem też przeszczep przedniego zawieszenia od nowej R-ki lub Daytona 675, ale może wrócę do tematu jeśli nie uda mi się go sprzedać za tyle ile chcę.
Oczywiście posiadam wszystkie wymontowane części, czyli :wydechy, stelaż pod rejestracje i kierunki, przednie i tylne sety, oraz amortyzator.
Cena jaka mnie interesuje to 16tyś zł, raczej bez negocjacji chyba, że przed sprzedażą odkręcę kilka rzeczy, które do niego dokupiłem.
Powód sprzedaży? Od dłuższego czasu chodzą mi po głowie myśli o kupnie motocykla sportowy, ale niestety to co mnie interesuje przekracza budżet.

https://www.youtube.com/watch?v=B8g_sWe9gmE
Niestety nagranie bez dźwięku (awaria telefonu)



DIMON
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 12:40 am
Kontakt:

Re: Triumph Street Triple 675 2009 r.

Post autor: DIMON »

Cóż mogę powiedzieć ;) moto godne polecenia :) w zeszłym roku chciałem go kupić, ale sprzedający się rozmyślił sprzedawać. :D Teram więc mam Street'a, ale nie tego co chciałem pierwotnie. :) Jeżeli sprzedający się nie rozmyśli w tym roku, to koniecznie brać w ciemno! :) szewczenko, tak i nie miałeś okazji ocenić mój nabytek! Musimy się kiedyś, gdzieś ustawić zanim sprzedasz swojego trampka.

szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Triumph Street Triple 675 2009 r.

Post autor: szewczenko »

Za taką reklamę chyba będę musiał odpalić prowizję ze sprzedaży...jeśli oczywiście się nie rozmyślę :D


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości