Triumph Bonneville T100 2011r. niski przebieg. Cafe Racer. Warszawa.

Ogłoszenia wyłącznie motocykli z ceną - każdy post zaczynamy od [S]
Awatar użytkownika
Aleksander-sch
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:52 pm
Kontakt:

Triumph Bonneville T100 2011r. niski przebieg. Cafe Racer. Warszawa.

Post autor: Aleksander-sch »

Witam.
Sprzedam kultowy Triumph Bonneville T100 stylizowany na Cafe Racer. Moto z 2011roku. Jestem 1-m właścicielem w Pl. Mały przebieg 14500km! (cały czas w użytku). Motocykl zadbany, obsługiwany w autoryzowanym serwisie Triumph w Warszawie (wszystkie faktury do wglądu). W marcu miał zabieg detailingu. W kwietniu miał przegląd przedsezonowy: wymiana oleju Motul 7100 10w40, filtry plus uszczelka korka oleju. Motocykl doinwestowany:
- zmieniono kanapę na nową od Triumph Thruxton (stara do sprzedania za symboliczną cenę);
- opcjonalne tłumiki Triumph o bardzo pięknej barwie dźwięku;
- oryginalne kierunkowskazy Led firmy Triumph przód/tył;
- lusterka firmy Highsider;
- mocowanie tablicy razem z światłem stop firmy Highsider;
- przedni błotnik od nowszej wersji Bonveville;
- gmole firmy Sw-motech;
- opcjonalny zamykany wlew paliwa (dwa klucze)!!
Nowy akumulator Yuasa. Opony Bridgestone w super stanie, wymienione rok temu. Dodatkowo dorzucam przednią owiewkę firmy Puig na dłuższe wypady poza miasto. "Zadupek" widoczny na zdjęciu, jest dodatkowo do sprzedania, nie zdążyłem go pomalować w kolor moto). Ubezpieczenie oraz badania techniczne do 04.2021! Wystawiam fakturę VAT, więc kupujący jest zwolniony z podatku PCC! Motocykl bez wkładu finansowego, tylko się cieszyć z jazdy! Do obejrzenia w Warszawie.
Cena to 24800 brutto. Więcej na telefon: 792661986.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.




vrpT309
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 07, 2017 4:19 pm
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville T100 2011r. niski przebieg. Cafe Racer. Warszawa.

Post autor: vrpT309 »

Obrazek

:P widzę,że zaszły zmiany w designie :) pzdr ..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości