Sonda lambda 955i

Tu się ogłaszamy, jak czegoś szukamy - każdy nowy post z [K] na początku
Funkyfresh
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 15, 2016 11:09 pm
Kontakt:

Sonda lambda 955i

Post autor: Funkyfresh »

Witam ! Jak w temacie : szukam sprawnej , używanej sondy lambda do Speed Tripla 955i ! Orientuje się ktoś ile kosztuje nowa ?



Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Sonda lambda 955i

Post autor: ded »

Nr części PFKL1207032 (T2201344) jeśli masz ten model co myślę (przydał by się vin). W cenniku widzę 100 euro. Jak za lambdę oryginalną to jeszcze do zniesienia. Na allegro czasem są używki. Na amerykańskim ebaju widzę 3 szt ale używane od 100zł- jako że to używka ominie Cię vat. Pomyślał bym jednak nad nówką bo to element który ulega naturalnemu zużyciu i może być tak że na nowej nowej będzie Ci ciutkę mniej palił, był odrobinę mocniejszy, elastyczniejszy itp. Ewentualnie jeszcze do przejrzenia katalogi sond takich firm jak NTK, Bosh, Siemens- może mają jakieś w zamienniku albo przewidują uniwersalnego. Na pewno nie kupił bym czegoś "podobnego" (typu z innego modelu ale pasuje).

Funkyfresh
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 15, 2016 11:09 pm
Kontakt:

Re: Sonda lambda 955i

Post autor: Funkyfresh »

Być może uda się pojechać w sobotę po używeczke (komp i miernik w plecak żeby 2 razy nie jeździć w razie zwrotu) , mam nie daleko to przejadę się rekreacyjnie , przy okazji porównam motocykle bo gość ma na sprzedaż Tripla 955i o dwa lata starszego niż mój ! Ded mój motocykl jest z 2004 roku ! Dzięki za pomoc !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości