Interphone

Tu się ogłaszamy, jak czegoś szukamy - każdy nowy post z [K] na początku
Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Interphone

Post autor: Admiarł »

Pany,

Jakieś opinie?
https://www.imready.eu/pl/interphone-in ... eries.html
Jest super cena w zestawie jeszcze taniej.
Jeśli ktoś chętny to mogę wziąć na spółkę.

Krzysiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: Admiarł »

No co wy serio jajka malujecie czy temat interkomu wszystkim wisi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: Luke »

Od lat uzywam komunikatora Sena. Na temat tego nic nie wiem, malo tego - Senie daje 10/10, wszyscy moi znajomi z tego korzystaja i nie ma potrzeby zmieniac :)
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: Admiarł »

Ok, a jaki to model używasz? Ten mnie przekonuje bo również dobrze oceniany, kolega używał i zmienił na Shuberta był zadowolony, a teraz nie jest, teraz cena drastycznie spadła i to mnie kusi.
K


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: Luke »

Sena 10s - u mnie wsrod znajomych wszyscy od lat z tego korzystamy. W sumie z 10 osob i kazdy sobie chwali.
Jak masz w miare dobry i cichy kask to jakosc dzwieku kest rewelacyjna.
Zasieg niby do 2km, ale to chyba na pustyni ;) realnie jakies 800m max, choc to i tak super wynik.

Sterowanie glosem bezcenne :)
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

kamyq
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 25, 2018 9:23 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: kamyq »

Cena dobra, ale polecam Ci poszukać zestawu-oczywiście jeśli potrzebujesz dla plecaczka, polecam F5C tour, sam posiadam zwykłego f5C zarówno dla siebie jak i dla plecaka. Dobre wykonanie, bateria długo trzyma, fajny zasięg - oczywiście najlepsze w tym modelu-prowadzenie konferencji-czyli połączenie z kilkoma użytkownikami, najlepsze że z niektórymi modelami innych firm też działało.Polecam

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: Admiarł »

kamyq pisze:Cena dobra, ale polecam Ci poszukać zestawu-oczywiście jeśli potrzebujesz dla plecaczka, polecam F5C tour, sam posiadam zwykłego f5C zarówno dla siebie jak i dla plecaka. Dobre wykonanie, bateria długo trzyma, fajny zasięg - oczywiście najlepsze w tym modelu-prowadzenie konferencji-czyli połączenie z kilkoma użytkownikami, najlepsze że z niektórymi modelami innych firm też działało.Polecam
Kamyq

Ja tylko dla siebie. Motocyklem jeżdżę dom-praca w 90%. I wypady gdzieś dalej czasem ze znajomymi. Wiec rozwiązanie telefon jest dla mnie cholernie ważne. Nie ma nic bardziej wkurzającego jak wibrująca kieszeń w trakcie jazdy.
Ponadto radio, mp3, yanosik, nawigacja fajnie i możliwość podłączenia się pod ekipę. (Robi to?)
Plecaczka nie wożę bo nie mam siedziska, podnóżków. To jest moja zabawka i ma służyć też do odpoczynku przed żona. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kamyq
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 25, 2018 9:23 pm
Kontakt:

Re: Interphone

Post autor: kamyq »

Admiarł pisze:
kamyq pisze:Cena dobra, ale polecam Ci poszukać zestawu-oczywiście jeśli potrzebujesz dla plecaczka, polecam F5C tour, sam posiadam zwykłego f5C zarówno dla siebie jak i dla plecaka. Dobre wykonanie, bateria długo trzyma, fajny zasięg - oczywiście najlepsze w tym modelu-prowadzenie konferencji-czyli połączenie z kilkoma użytkownikami, najlepsze że z niektórymi modelami innych firm też działało.Polecam
Kamyq

Ja tylko dla siebie. Motocyklem jeżdżę dom-praca w 90%. I wypady gdzieś dalej czasem ze znajomymi. Wiec rozwiązanie telefon jest dla mnie cholernie ważne. Nie ma nic bardziej wkurzającego jak wibrująca kieszeń w trakcie jazdy.
Ponadto radio, mp3, yanosik, nawigacja fajnie i możliwość podłączenia się pod ekipę. (Robi to?)
Plecaczka nie wożę bo nie mam siedziska, podnóżków. To jest moja zabawka i ma służyć też do odpoczynku przed żona. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To polecam zdecydowanie, dobrze wykonany,łatwa łączność z telefonem, nie testowałem innych więc nie będę się wypowiadał ale z interphona jestem bardzo zadowolony, nic tak nie umila podróży jak radyjko, rozmowa, a przede wszystkim tak jak piszesz-możliwość odebrania telefonu:) Zwróć uwagę tylko na swój kask-nie wszystkie dostosowane są do interkomu-niektóre posiadają fabryczne wycięcia w obudowie styropianowej, inne tak jak mój shark tego nie posiadał. Ale....lutownica z ostrzem do cięcia, trochę "złotej rączki" i się wszystko uda:) Pozdrowionka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości