[K] Kupię Scramblera

Tu się ogłaszamy, jak czegoś szukamy - każdy nowy post z [K] na początku
Marcinmac
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 22, 2019 8:34 pm
Kontakt:

[K] Kupię Scramblera

Post autor: Marcinmac »

Witam, tak jak w tytule posta chcę kupić Scramblera i prosiłbym o radę czy jest sens szukać na portalach z ogłoszeniami czy nie tracić czasu na szukanie pewnej sztuki i udać się do salonu? Będę wdzięczny na każdą sugestię i podpowiedź, może ktoś ma i chce przesiąść się na coś innego?



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: [K] Kupię Scramblera

Post autor: MZR »

O jakim modelu mówisz? Scrambler 900, Street Scrambler czy Scrambler 1200? Jeżeli kasa nie gra roli, to oczywiście że do uderzasz prosto do salonu 8-) Większość motocykli importowanych z zagranicy, dostępnych na polskim rynku jest po mniejszym bądź większym wypadku...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Marcinmac
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 22, 2019 8:34 pm
Kontakt:

Re: [K] Kupię Scramblera

Post autor: Marcinmac »

Scrambler 900 z 2014 roku jest ogłoszenie na Olx firma z woj.lubelskiego ma 2 sztuki zastanawiam się, jeśli będzie wszystko ok zdecyduje się pewnie na 900 jest wyższa od street Scramblera, a druga sprawa zastanawia mnie elektronika mam na myśli ABS i kontrolę trakcji czy nie będzie z tym kłopotów po jakimś czasie?

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: [K] Kupię Scramblera

Post autor: MZR »

Tak na szybko ze zdjęć:

- czarny ma malowane obydwa boczki i założony tylny błotnik od modelu T100 (odblaski powinny być zamocowane jak w tym drugim niebieskim) co świadczy o jakiejś kolizji, przednich odblasków między ramą a lagami brak. Oprócz tego założona akcesoryjna kanapa, kierownica (chyba), manetki, lusterka, przednie kierunkowskazy i reflektor. Ma również założony super brzmiący i drogi układ wydechowy ARROWA.

- niebieski wygląda na bardziej seryjny, ale ma jakiś dziwny kluczyk w stacyjce, wygięte do góry mocowanie liczników, zmienione lusterka, owinięty bandażem kolektor, który już schodzi, z tyłu pod kanapą akcesoryjne śruby do odkręcania kanapy bez użycia narzędzi, tak jak i w czarnym brakuje przednich odblasków między ramą a lagami, ma źle przykręcone osłony termiczne tłumików (górna powinna być odwrotnie na dole, a dolna też odwrotnie na górze).

Obydwa motocykle są ze stanów, pewnie z powypadkowych aukcji ubezpieczeniowych typu IAAI, COPART itp. gdzie większość sprzętów jest uszkodzonych, po widocznych mankamentach na 99% są powypadkowe, w ogłoszeniu nie ma zaznaczonej opcji "bezwypadkowy", sprzedający również nie podaje numerów VIN. Pytanie tylko jak bardzo były uszkodzone... Poproś sprzedającego o linki do zakończonych aukcji, zobaczysz tam zdjęcia przed kolizją oraz opis usterek. Może ma zdjęcia sprzed naprawy. Ewentualnie poproś o numer VIN, czasami po wstukaniu w Google pojawia się zakończona aukcja. Tak czy siak, bez oglądnięcia ich na żywo więcej się nie dowiemy. To chyba tyle, flaszkę możesz przesłać kurierem ;)
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Marcinmac
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 22, 2019 8:34 pm
Kontakt:

Re: [K] Kupię Scramblera

Post autor: Marcinmac »

Dziękuję za takie informację naprawdę przydatne, niektóre braki i usprawnienia zrobione wyłapałem ale utwierdza mnie w przekonaniu tylko, że warto jednak kupić nowe moto i cieszyć się nim jaj najdłużej. Dzięki raz jeszcze co do flaszki napewno będzie okazja, raz do roku jestem na Podkarpaciu, a jak kupię Scramblera pewnie będę częściej pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości