Weekendowe polatanie

Wróciłem, żyję i muszę się Wam pochwalić!
miron
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2016 4:54 pm
Kontakt:

Weekendowe polatanie

Post autor: miron »

Wyprawa żadna, ale pochwalić się można 8-) Wykorzystując super pogodę, choć może lekko zbyt upalną, polataliśmy sobie z kolegą po malowniczych górkach. Z Wałbrzycha przez Lubawkę, Karpacz, Szklarską do Świeradowa i z powrotem przez Jelenią Górę i 365 do Jawora. Po drodze kawki, obiadek, kontemplacja krajobrazów ze szczególnym uwzględnieniem soczystych zawijasów wstęgi szos :D a w Jaworze trafiliśmy na święto chleba i załapaliśmy się na degustację najdłuższego piernika :shock: chyba coś do Guinessa.
Sprint, podobnie jak właściciel, w ogóle nic nie robi sobie ze swojego wieku :mrgreen: i sprawuje się super. W czasie niedzielnego powrotu wykorzystując sprzyjające okoliczności w postaci dynamicznie rozwijającej się sieci autostrad i dróg ekspresowych pozwoliłem sobie na delikatną próbę. Bez problemu wkręca się na licznikowe 210 z wyczuwalnym jeszcze zapasem, ale z szacunku dla jego pełnoletności i własnej d. nie badałem punktu odcięcia...
I to tyle, życzę Wam co najmniej równie przyjemnych weekendów albo i jeszcze lepszych :)
20160827_1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Weekendowe polatanie

Post autor: Luke »

No niezle :) tereny mi calkowicie obce i nieznane ale kiedys i na te rejony przyjdzie czas.
Ja w zeszly weekend skoczylem na Mazurki starymi drogami i polnymi drozkami tez troche polatalismy z kumplem i bratem :) 1000km na lajcie pelnym, choc troche deszczu bylo.
Tam niestety 120 to max absolutny ;)


Fap-a-talk
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

miron
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2016 4:54 pm
Kontakt:

Re: Weekendowe polatanie

Post autor: miron »

Mazurki to też wdzięczny temat, pomieszkałem tam troszkę, jest parę fajnych tras. I nie potrzeba "speedu" żeby był "fun" (cudzysłowy w wiadomym celu ;) )
Kilometraż podobny, Tobie bliżej w tamte rejony, mnie w te, a to w weekend parametr bardzo ważny :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości