VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Czyli pasja jednoczy ogólnopolsko i lokalnie.
Awatar użytkownika
Mike44
Moderator
Posty: 171
Rejestracja: pn lut 13, 2017 10:21 am
Kontakt:

VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Mike44 »

Zapraszam serdecznie na VII już Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021, które odbędzie się w dniach 3-5 września.

Poniżej wszystkie niezbędne informacje. Zgłoszenia max do 31 marca 2021, ale śpieszcie się bo już jest bardzo dużo zgłoszeń i nie będzie miejsc.

https://klasycznytriumph.pl/regulamin-spotkania/

https://klasycznytriumph.pl/informacje/

https://klasycznytriumph.pl/program-spotkania/

https://www.scigacz.pl/Klasyczne,Triump ... 49JiW3zR18



Munga
Posty: 45
Rejestracja: pn cze 03, 2019 8:46 pm
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Munga »

Są jeszcze miejsca? Gdzieś na forum mi się rzuciło, że brakło?

Awatar użytkownika
Mike44
Moderator
Posty: 171
Rejestracja: pn lut 13, 2017 10:21 am
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Mike44 »

Już po temacie. Na liście rezerwowej jest z 10 osób. Hotel cały zajęty.

Munga
Posty: 45
Rejestracja: pn cze 03, 2019 8:46 pm
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Munga »

"cały" po nowemu, czy cały/cały full/full?

Sebmon666
Posty: 60
Rejestracja: sob gru 19, 2020 7:24 pm
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Sebmon666 »

Hej,

Wlasnie odnalazłem program i oczom nie wieże .
Hotel wStryszawie a ja mieszkam jakieś 20km od niego ( od czasu do czasu bo normalnie w AT )

Panie i Panowie widzimy się we wrześniu . ;)

Pozdrawiam Wszystkich .
Rocket 3R 2020.
Trident660 2021.

Awatar użytkownika
Mike44
Moderator
Posty: 171
Rejestracja: pn lut 13, 2017 10:21 am
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Mike44 »

Munga: nie pytałem hotelu czy po nowemu czy po staremu :) To ich problem jako właściciela obiektu :) Myślę że nie ma to znaczenia, bo i tak pokoje nie są 10 osobowe :)

Sebmon666: zapraszamy oczywiście do odwiedzin, natomiast lista zgłoszeń jest już zamknięta i nie chodzi tylko o brak miejsc w hotelu. Organizacyjnie mamy to poukładane tak, że nie bardzo da się nagle przyjechać bez zgłoszenia w sobotę i z marszu wziąć udział w całym programie imprezy. Ale oczywiście odwiedziny jak najbardziej wskazane. Będzie miło się spotkać.

Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 28, 2020 8:50 am
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Bushi »

Też myślałem, jak Sebmon666, żeby zajrzeć - z ciekawości, bo kiedyś jeździłem na takie zloty... sorry, spotkania, jeżdżąc na innej marce motocykla, a wśród bikerów na Triumphach nie miałem jeszcze przyjemności... Tam można było wpaść bez zgłoszenia i uczestniczyć z kumplami... takie tam bikerowe braterstwo... teraz tam głupio się czuję, bo jeżdżę na Triumphie...
Tu niestety nie załapałem się na miejsce - ani w tym, ani w zeszłym roku. Moja wina - miejsca znikają jak świeże bułeczki, a ja jakiś taki wolny gość, wszystko na spoko...
Ale rozumiem - nie jest to zlot typu Hollister z 4 lipca 1947 roku.
Więc bawcie się dobrze, nie będę Wam robił zamieszania...
Poczytam sobie potem, siedząc w kapciach w fotelu przy piwku, relacje i pooglądam zdjęcia, jak było fajnie.
Bonneville T100

Munga
Posty: 45
Rejestracja: pn cze 03, 2019 8:46 pm
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Munga »

Bushi pisze: śr mar 17, 2021 11:35 am Poczytam sobie potem, siedząc w kapciach w fotelu przy piwku, relacje i pooglądam zdjęcia, jak było fajnie.
Przyjedź do mnie, pojedziemy razem i zrobimy dym :D

Awatar użytkownika
Mike44
Moderator
Posty: 171
Rejestracja: pn lut 13, 2017 10:21 am
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Mike44 »

Przyjechać, zajrzeć, pogadać - zawsze można. Serdecznie zapraszamy.
Nie jest to impreza że siedzimy i pijemy piwo od soboty rana do wieczora, tylko jedziemy w trasę. A żeby pojechać w trasę w 120 motocykli to trzeba to jednak zaplanować, ubezpieczyć, podzielić na grupy, dać ludzi do prowadzenia każdej. Ja doskonale rozumiem, że nie musicie się tym przejmować, ale piszę o tym żebyście wiedzieli jak to wygląda.

Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 28, 2020 8:50 am
Kontakt:

Re: VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 /3-5 września/

Post autor: Bushi »

Mike44 – dziękuję za wyjaśnienie, OK., rozumiem, wchodząc w „Twoje buty” – to bezpieczeństwo, przepisy etc, - bez dyskusji masz rację.
Ale też postaw się po drugiej stronie – ze spotkania robi się towar reglamentowany, jak mięso na kartki w czasie stanu wojennego – jak zdążysz na dostawę, to masz. Jak nie, to spadaj... Że chętnych dużo, to cieszy. Ale jeśli potrzeby są większe, a widzę, są, to zaczyna się ze spotkań robić elitarna impreza dla wąskiej liczby użytkowników. Czy o to chodzi i czy to jest fajne dla forumowców czy też właścicieli Triumphów w Polsce? Może trzeba stworzyć inną formułę, bardziej przyjazną dla szerszej rzeszy fanów Triumpha?
Tak tylko pytam... bo może jestem dziwny, ale dawno, dawno temu w innej galaktyce jeździłem z „bractwem”, gdzie każdy mógł znaleźć miejsce, był mile widziany, czuł się potrzebnym członkiem społeczności (a nie był to MC), a nie nieliczni... miałem nadzieję, że takie jest też bractwo Triumpha. Ale cóż, jestem tu nowy, nikogo nie znam i nic nie wiem... chciałbym poznać, ale nie w formule "przyjechać, zajrzeć, pogadać", a w formule "uczestniczyć".

Munga – dzięki, Bracie, za propozycję. Doceniam. Kiedyś lubiłem te klimaty. Ale Harleyem już dawno nie jeżdżę, a Triumphowcy to teraz moi Bracia, więc zadyma, jak za starych czasów, nie wchodzi w grę...
Bonneville T100

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości