[K] Triumph Street Triple

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
mcpula
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:30 am
Kontakt:

[K] Triumph Street Triple

Post autor: mcpula »

Witam,
szukam Streeta po 2013 r. najchętniej w wersji R
Jeśli wiecie o jakimś ciekawym egzemplarzu dajcie znać.



Misiek
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 09, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: Misiek »

Szukasz ciekawego egzemplarza?
No to zapraszam do mnie: http://street3r.pl
Ja niestety z powodów osobistych musiałem zakończyć przygodę z motocyklem.

mcpula
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:30 am
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: mcpula »

zwróciłem na nie uwagę ale z dwóch powodów nie dzwoniłem lekko za drogi i trochę za czerwony, zwłaszcza te felgi :)

ale widać, że moto doinwestowane i zadbane :!:

Misiek
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 09, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: Misiek »

No kurde za darmo oddać go nie mogę ;P

Kolorystyka to oczywiście kwestia gusty, ale mi właśnie taka opcja Rx'owa bardzo odpowiadała.

mcpula
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:30 am
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: mcpula »

twoj street ma bardzo dużo dodatków, w Polsce mało kto przy zakupie chce za to płacić i uwzględnia to w cenie. A przecież to dość pokaźny wydatek.

Misiek
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 09, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: Misiek »

Robiłem go pod siebie. Nie taki był mój plan, ale życie samo weryfikuje wiele spraw.
Dla mnie to jest motocykl idealny. Chciałem nim pojeździć spokojnie 5 lat i dopiero myśleć o sprzedaży.
Niestety w PL rynek motocyklowy, choć rozwija się, to jednak nadal jest bardzo słaby, nie ma się co oszukiwać.
Do tego Triumph po prostu jest u nas egzotycznym motocyklem.
Sam się nim nie interesowałem. Dopiero przypadek sprawił, że raz się przejechałem i nie mogłem już przestać o nim myśleć :P
No i te wszystkie legendy rozpowiadane głównie przez osoby, które nigdy Triumpha nie miały, albo przez ludzi, którzy kupili moto z kompletnie nieznaną historią i jakoś nie przychodzi im do głowy, że ktoś ich nabił w butelkę, tylko zaraz gadanie, że to Triumph gówniany jest.

Jacek P
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 07, 2018 9:29 pm
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: Jacek P »

Witam
Jeśli byłbyś zainteresony posiadam wersje R ale z rocznika 2011. Kupiony w RP ma przebiegu około 14700 km. Posiada masę dodatków o RG Rancing ( co tylko jest do tego motocykla) wszystkie montowane u dilera Triumpha. Układ wydechowy zakupiony w zeszłym roku Leo Vinci plus ogon RG Rancing. Dodatkowo nie zamontowany posiadam stelaż pod kufer centralny Givi. Z gadżetów jeszcze kupiłem tylną nakładkę fotela carbon plus torba akcesoryjna Triumpha dedykowana do tego modelu. W końcówce ubiegłego roku otrzymał nowe opony S21 . A tym roku nowy akumulator. Generalnie myśle "o zamianie" naTigera Sporta z racji większych możliwości turystycznych tego motocykla.

mcpula
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:30 am
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: mcpula »

poszedł priv

mcpula
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:30 am
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: mcpula »


Misiek
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 09, 2018 12:57 pm
Kontakt:

Re: [K] Triumph Street Triple

Post autor: Misiek »

Jak widzę ogłoszenie, że motocykl z Francji to zapala mi się pierwsza czerwona lampka.
Jak widzę, że z Francji 2-3 letni motocykl z przebiegiem 7kkm to zapala mi się druga czerwona lampka.
Jak widzę, że oferta jest od zwyczajnego handlarza to już mamy 3 czerwone lampki :P

7kkm to żaden przebieg, a Street Triple R to, bądźmy szczerzy, zajebisty motocykl.
Jak często zdarza się, że ktoś kupi taki fajny motocykl, nie jeździ nim (w kraju gdzie motocykle i skutery są powszechne) i na dodatek sprzedaje praktycznie nowy i to po takiej cenie, że opłaca się go kupić Mirkowi handlarzowi z Polski?

Ja wiem, że jak się szuka to człowiek się napala i widzi się to co się chce zobaczyć. Często brakuje chłodnego spojrzenia.
To jest handlarz - on musi na tym zarobić, a ta jego cena już jest dość atrakcyjna.
No chyba, że wierzysz w takie handlowe cuda i różnego rodzaju perełki :P
Potem słucham te wszystkie historie, że Triumph to syf bo silnik padł po np. 10kkm.
Wystarczy, że "zdarzenie" nie było duże. Kilka elementów wymieniono na nowe i śladu nie ma.
Jednak cholera wie jak ucierpiał silnik?

Ostatnio taki jeden znajomy znalazł Ducati ze Włoszech. Rozbite. Za niewielkie pieniądze wymienił kilka elementów. Zero śladu, że moto miało jakąś przygodę, zero.

Do tego dochodzi kolejna kwestia. Na bank do 2016 roku wszystkie motocykle drogowe we Francji mogły mieć maksymalnie 100KM. O ile się nie mylę dopiero w 2016 roku został ten wymóg zniesiony.
Nie mam pojęcia na czym polegały modyfikacje i czy łatwo się ich pozbyć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości