TRIUMPH SPEED FOUR POTRZEBUJE PORADY

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
hogan133
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 8:39 am
Kontakt:

TRIUMPH SPEED FOUR POTRZEBUJE PORADY

Post autor: hogan133 »

Witam szukam informacji i porady na temat triumpha speed four chciał bym kupić takie właśnie moto ale nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnej opini na jego temam. Prosił bym o info od kogoś obeznanego w tym moto lub szczesliwego użytkownika. A mianowicie jak się sprawuje awaryjność dostępność części i eksploatacja a także konfort uzytkowania. Z góry dziękuję za pomóc. :D :D



speedroadracing
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 01, 2019 12:17 am
Kontakt:

Re: TRIUMPH SPEED FOUR POTRZEBUJE PORADY

Post autor: speedroadracing »

miałem i śmigałem na TT600 a to te same motocykle - różnią się tylko owiewkami i jego brakiem;) bardzo fajny sprzęt, praktycznie robiłem tylko wymiany oleju i filtrów - moto zawoziło mnie wszędzie i zawsze. Jedyne co mi trochę przeszkadzało to, że przy jeździe w korku dość szybko się grzał i myślałem o dołożeniu manualnie odpalanego wentylatora - fabrycznie włącza się przy 106 stopniach i na moje oko to trochę dużo. Polecam takie moto

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości