Speed triple 955i do oceny

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
Stubin
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2016 2:27 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Stubin »

ded pisze:Cena nie jest wyznacznikiem jakości używanego moto choć za 6 tyś nie będzie nie wiadomo jaki. Po szlifie jest każdy sprzęt, trzeba się z tym liczyć. Kwestia żeby był dobrze naprawiony. Dzięki za rozjasnienie, dla mnie wyglądał obiecująco.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Cena jest wyznacznikiem - nikt zadbanego motocykla nie będzie sprzedawał za grosze. Jeśli cena jest najniższa na olx ze wszystkich speedów i nadal nie został sprzedany = mina. A po szlifie to jest 50% sprzętów sprowadzonych przez handlarzy. Drugie 50% jest po dzwonie :evil:

Dobry motocykl kosztuje. Łatwo to zauważyć po cenach nawet na takim mobile.de. Jeśli motocykl jest relatywnie tani i nie miał przygody to prawdopodobnie i tak będzie trzeba w niego zainwestować w np. opony, tarcze hamulcowe, duży przegląd silnika, etc.

Nie odbieraj tego ded personalnie, ale kiedyś przez parę lat sprowadzałem motocykle z zachodu więc wiem co piszę :roll:



Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Admiarł »

Stubin pisze:
ded pisze:Cena nie jest wyznacznikiem jakości używanego moto choć za 6 tyś nie będzie nie wiadomo jaki. Po szlifie jest każdy sprzęt, trzeba się z tym liczyć. Kwestia żeby był dobrze naprawiony. Dzięki za rozjasnienie, dla mnie wyglądał obiecująco.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Cena jest wyznacznikiem - nikt zadbanego motocykla nie będzie sprzedawał za grosze. Jeśli cena jest najniższa na olx ze wszystkich speedów i nadal nie został sprzedany = mina. A po szlifie to jest 50% sprzętów sprowadzonych przez handlarzy. Drugie 50% jest po dzwonie :evil:

Dobry motocykl kosztuje. Łatwo to zauważyć po cenach nawet na takim mobile.de. Jeśli motocykl jest relatywnie tani i nie miał przygody to prawdopodobnie i tak będzie trzeba w niego zainwestować w np. opony, tarcze hamulcowe, duży przegląd silnika, etc.

Nie odbieraj tego ded personalnie, ale kiedyś przez parę lat sprowadzałem motocykle z zachodu więc wiem co piszę :roll:
Też warto jednak spojżeć realnie, duży procent motocykli miał szlifa. I nie jest w tym nic strasznego jak został dobrze poskładany.
Szlif się zdarza i prędzej czy pózniej każdego spotka.
Przekonał do się w ubiegłym roku o tym mój kolega jeżdżący od 30 lat.
K


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Ten odpuszczam, podrzucę kolejne jak coś mi wpadnie w oko. Dzięki.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Stubin
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2016 2:27 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Stubin »

ded pisze:Ten odpuszczam, podrzucę kolejne jak coś mi wpadnie w oko. Dzięki.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Jak będziesz się upierał to któregoś dnia mogę pojechać go obejrzeć choć z Ciechanowa nie masz tak daleko ;)

Nie wiem do jakiej kwoty szukasz Speeda?

Ten: https://www.olx.pl/oferta/triumph-speed ... ee0f7089a1
wygląda na oryginalnego. Nawet rozmawiałem z gościem kilka tygodni teu jak stał za 7900. Wizualnie wszystko w oryginale oprócz tylnej tarczy, żadnych specjalnych otarć na zdjęciach nie widać, kolor oczywiście rzecz gustu, opony (chyba 2 letnie) i łańcuch sprawdzał sprawdzał dla mnie osobiście. Wielką niewiadomą jest silnik, ale to okaże się po pierwszym uruchomieniu.

Jeśli nie będzie sprzedany to możliwe, że w przyszłym tygodniu pojadę z kumplem po niego - jeśli będzie OK to kumpel go weźmie więc musisz się spieszyć ;)

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Sprawa zakupu moto wyszła dosyć spontanicznie. Będę tak za miesiąc dysponował kwotą 10 tyś, chyba że mój gs sprzedał by się szybciej. To ogłoszenie widziałem i kolor choć kiepski to nie jest dla mnie problemem. Kiedyś trafiłem na komentarze o tym komisie i raczej były mało pochlebne. Wiadomo że każda maszyna jest inna ale jakoś tak nie brałem go pod uwagę.

Stubin
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2016 2:27 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Stubin »

Wiem tylko, że gość szyje garnitury i wozi je do Niemiec i żeby nie wracać na pusto to zaczął pakować motocykle na powrót i coś tam zarabiać na nich. Od paru lat chyba rozbujał się ze swoim interesem, bo i więcej moto ma wystawione i większy przerób. Osobiście u niego nie byłem, ale znam trzy osoby, które tam kupowały sprzęty. Chyba dwa Bandity 600 i Inazuma 750. Oprócz części eksploatacyjnych typu stare opony, oleje czy filtry to większych wydatków po zakupie nie mieli. Sprzęty nie miały widocznych oznak jakichkolwiek przygód.

Ja też niedawno rozważałem kupienie u niego taniego olejaka do szwendania się po mieście, ale... ja to lekko pier***nięty jestem od 1999 roku na punkcie "dżemojadów 885" więc dałem sobie spokój :lol:

A za 10k to powinieneś znaleźć jakiś rozsądny egzemplarz Speeda 955i - zarówno przed jak i po lifcie. Ale najładniejszy tłumik w tej budzie miał i tak 885i '97-'98 ;)

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Napisz o nim coś jak będziesz po ogkedzinach. Dla mnie to daleko ale speeda raczej w wiosce obok nie znajdę. Na razie będę się jeszcze rozgladal.

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Co powiecie o tym? W sumie dystans jeszcze do zniesienia, mógłbym w weekend obejrzeć https://www.olx.pl/oferta/triumph-speed ... lTa4c.html
Edyta: chyba jednak nie, kierunków i oodnozkow pasażera brak. Do tego uchwyt pod kamerkę. Chyba jednak nie za bardzo...

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Luke »

Hmm nosi znamiona takiego, co dostal od zycia w kosc ;) a raczej od wlasciciela hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-s ... yQ5aZ.html
A ten jak? Ta kontrolka oleju to mówi o braku smarowania (zgaszony silnik więc prawidłowo) czy np nie skasowanym przeglądzie albo niskim stanie oliwy? Bo tam chyba dioda też jest i ona informuje o awarii a na wyświetlaczu to chyba jakaś mniej istotna informacja, tak?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości