Speed triple 955i do oceny

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Co powiecie o tym tryplu? https://www.olx.pl/oferta/triumph-speed ... iyBGl.html
Wystawiany był przez zimę ale teraz trochę zszedł z ceny. Oprócz nieoryginalnych manetek to nic więcej podejrzanego nie widzę ale liczę na Was. Cena niska, przebieg raczej nierealny ale to standard. Czy licznik powinien być starszego typu bo nie mogę znaleźć info na ten temat. Za 6 tyś to jak będzie prosty, przyspieszał, skrecal i hamowal to nie ma co wybrzydzac ale może doradzicie czy warto go oglądać.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka



Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Admiarł »

ded pisze:Co powiecie o tym tryplu? https://www.olx.pl/oferta/triumph-speed ... iyBGl.html
Wystawiany był przez zimę ale teraz trochę zszedł z ceny. Oprócz nieoryginalnych manetek to nic więcej podejrzanego nie widzę ale liczę na Was.
Manetki ma spoko Rizoma Obrazek
To czy oryginalne manetki to totalnie nie ważne.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Admiarł »

O motocyklu niech wypowiedzą się znawcy tematu. Ja mam ST ale 1050.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Wspomniałem o nich bo to często się wymienia po glebie. Wiem że jakość jest spoko ale ja jestem uczulony na wszystkie niefabryczne akcesoria bo to zwykle pamiątki po glebie

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Luke »

No przebieg to oczywiscie sciema :) ale wiadomo, liczy sie stan ogolny maszyny.
Co do zegarow to trzeba by dobrze pogooglowac w grafice i poszukac zdjec.
Poza tym motocykl syglada na prawde niezle no i nie jest to raczej handlarz :) trzeba obejrzec!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Już nie pamiętam za ile go na początku wystawiał ale sądziłem że nie sprzedał się bo zima w pełni. No chyba że popyt na te motocykle jest znikomy w Polsce. W każdym razie większość obiecująco wyglądających trypli kosztuje 2-3 tys drożej.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Nie mogę edytować wiec dopiszę, licznik jest taki jak powinien być, te z elektronicznym wyświetlaczem weszły w 2002. Teraz jestem na urlopie w UK- spróbuję się tu przejechać na jakąś giełdę i pooglądać moto, może będą jakieś tryple. Btw, ktoś mi doradzi gdzie i kiedy w Londynie znajdę jakąś giełdę gdzie jest sporo motocykli? Jestem w Romford do poniedziałku. Nawet się zastanawiałem czy tu się poważnie nie rozejrzeć za maszyną. Jak kupię to postawię u teściów pod domem i na spokojnie zorganizuję transport ale przy tanim motocyklu to chyba nie będzie się kalkulować. Z uwagi na urlop po triumpha zadzwonię pewnie dopiero we wtorek a umówię się najwcześniej na środę. To na pewno handlarz, wystawia z tego konta jeszcze sporo innych moto.

Stubin
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2016 2:27 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Stubin »

Stoi na olx baaaaaaaardzo długo. Kiedyś był chyba nawet po 7900 w zeszłym sezonie. Mój znajomy który jest mechanikiem szuka speeda i jest z Wawy, a nawet nie pofatygował się obejrzeć jak zobaczył zdjęcia. Miał ostry szlif na prawą stronę co widać po ramie. Nieoryginalne lusterka, kierunki, manetki. Badziewna osłona chłodnicy oleju - pewnie pod nią są spawy.

Jeśli moto byłoby ok to w takim mieście jak Wawa zostałoby sprzedane od ręki. A jeśli nie ma chętnych za 6k i to na pojazd już zarejestrowany to jest lipa.

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: Admiarł »

Stubin pisze:Stoi na olx baaaaaaaardzo długo. Kiedyś był chyba nawet po 7900 w zeszłym sezonie. Mój znajomy który jest mechanikiem szuka speeda i jest z Wawy, a nawet nie pofatygował się obejrzeć jak zobaczył zdjęcia. Miał ostry szlif na prawą stronę co widać po ramie. Nieoryginalne lusterka, kierunki, manetki. Badziewna osłona chłodnicy oleju - pewnie pod nią są spawy.

Jeśli moto byłoby ok to w takim mieście jak Wawa zostałoby sprzedane od ręki. A jeśli nie ma chętnych za 6k i to na pojazd już zarejestrowany to jest lipa.
Masz racje!
Moto za 6k zł to Kawasaki 25 letnie się kupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ded
Posty: 96
Rejestracja: śr lis 09, 2016 11:23 am
Kontakt:

Re: Speed triple 955i do oceny

Post autor: ded »

Cena nie jest wyznacznikiem jakości używanego moto choć za 6 tyś nie będzie nie wiadomo jaki. Po szlifie jest każdy sprzęt, trzeba się z tym liczyć. Kwestia żeby był dobrze naprawiony. Dzięki za rozjasnienie, dla mnie wyglądał obiecująco.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości