Triumph America LT

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
SandMan
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 14, 2022 8:53 am
Kontakt:

Triumph America LT

Post autor: SandMan »

Szanowni,
jak informowałem w Hello jestem zielony w Triumphach, a poniższy motocykl jest w zasięgu mojego portfela.

https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-a ... EYwiW.html

Wstępnie go obejrzałem i rzeczywiście wyglada jak nowy. Opony wyglądają praktycznie jak nowe, ale są z 2012 i 2013.
Czy to normalne?
Dowód zakupu wskazuje na lipiec 2015.
Generalnie cruisery mi leżą, a jak się przymierzałem, to przy moich 176 cm wzrostu powinno być OK i nie będę wyglądał jak na motorynkę.
Co myślicie o sprzedawcy i tym konkretnym motocyklu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 705
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph America LT

Post autor: MZR »

Jeżeli chodzi o opony to można stwierdzić tylko jedno: handlarz chciał przyoszczędzić i kupił "nowe" leżaki magazynowe albo używki w bardzo dobrym stanie. Poza tym ciężko coś więcej stwierdzić po tych zdjęciach. Rocznik 2015 to ostatni wypust tego modelu na nowym użebrowaniu cylindrów. Widać też, że motocykl jest dobrze odpicowany do sprzedaży, chociażby po wypolerowanych kolektorach. Widać to dobrze tutaj:

Obrazek
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

SandMan
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 14, 2022 8:53 am
Kontakt:

Re: Triumph America LT

Post autor: SandMan »

MZR pisze:Jeżeli chodzi o opony to można stwierdzić tylko jedno: handlarz chciał przyoszczędzić i kupił "nowe" leżaki magazynowe albo używki w bardzo dobrym stanie. Poza tym ciężko coś więcej stwierdzić po tych zdjęciach. Rocznik 2015 to ostatni wypust tego modelu na nowym użebrowaniu cylindrów. Widać też, że motocykl jest dobrze odpicowany do sprzedaży, chociażby po wypolerowanych kolektorach. Widać to dobrze tutaj:

Obrazek
Poniżej link do prezentacji motocykla.

https://fb.watch/gRNYq1K6zL/

Szkoda, że jak byłem to nie cyknąłem fotki VIN-u.
Generalnie wszystkie papiery wyglądają OK. Serwisowany przez okres gwarancji. Późniejszych wpisów brak, ostatni z 2017 roku przy przebiegu ok. 2500 km. Oglądając główkę ramy nie zauważyłem niczego niepokojącego, co by mogło wskazywać na jakąś przygodę.
Z rzeczy mało istotnych to lekko podłamany lewy kierunkowskaz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 705
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph America LT

Post autor: MZR »

Dziwnie "zakulał" zaraz po odpaleniu. Ale może był odpalony na zimno bez ssania...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości