Scrambler poszukiwany

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
Tomek L.
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 20, 2017 10:02 am
Kontakt:

Scrambler poszukiwany

Post autor: Tomek L. »

Cześć,

Poszukuję Scramblera. Budżet mam około 20K.

Pozdrawiam,
Tomek



Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Scrambler poszukiwany

Post autor: Luke »

Tez sie rozgladalem za tym motorkiem, ale przeraza mnie jego mala moc :/
Masz na to jakis pomysl?
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Tomek L.
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 20, 2017 10:02 am
Kontakt:

Re: RE: Re: Scrambler poszukiwany

Post autor: Tomek L. »

Luke pisze:Tez sie rozgladalem za tym motorkiem, ale przeraza mnie jego mala moc :/
Masz na to jakis pomysl?
Nm ważniejsze

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Sylwester175
Posty: 121
Rejestracja: czw lut 23, 2017 10:57 am
Kontakt:

Re: Scrambler poszukiwany

Post autor: Sylwester175 »

Siemka
Tak pozwolę się wtrącić odnośnie mocy silnika T100 bo wszyscy płaczą żę ten silnik ma mało mocy i jak tym ogóle jeździć.
Co prawda nie mam scramblera ale mam speedmastera i pomijając blokadę prędkości na 160 to motocyklem bardzo fajnie się jeździ i naprawdę do sprawnego poruszania się 100% mu wystarcza. Żona na tyle polubiła ten sprzęt że jak powiedziałem o sprzedaży to do wieczora się na mnie z pod oka patrzyła. Generalnie silnik się dobrze czuje w mieście i świetnie na szutrowych drogach (Potrafi takie ścieżki po 30 metrów zostawiać i chodzić jak żużlóka) i ma przy tym piękny dzwiek a do tego spala bardzo mało na tle pozostałych triumpchów.
Dlatego też poluje na scramblera jako moto do kręcenia się wokół komina i bonevila t120 jako moto do pary (bo ja zawsze z żoną jeżdżę)
Bonneville T120 2020r

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości