Triumph Bonneville 2010

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
Paweł444
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 22, 2018 10:27 am
Kontakt:

Triumph Bonneville 2010

Post autor: Paweł444 »

Witam Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógł by spojrzeć fachowym okiem na ten motor:
https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-b ... 5b9b27b58b
Może na pierwszy rzut oka coś można wypatrzeć niepokojącego.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: MZR »

Na moje oko to tak: jest to wersja SE z 2010 roku czyli model na gaźnikach. Wygląda na pełną serię, ma dołożoną stopkę centralną, no chyba że w 2010 roku do SE była w standardzie. Z niepokojących rzeczy to widać skrzywiony amortyzator i zagięty błotnik:

Obrazek

Obrazek

Ale bardziej niepokojące jest to, że zbiornik paliwa z tym malowaniem na 99% procent jest od wersji T100 a nie od SE. Wersja SE z 2010 miała takie malowanie jak na poniższych zdjęciach, z czego by wynikało, że błotniki też są pomalowane bądź zmienione...

Obrazek

Obrazek

Zapytaj sprzedawcę o te rzeczy, ale jak moto ściągnięte to pewnie powie że takiego przywiózł, ale jest nr VIN to możesz sprawdzić w salonie Triumph czy rzeczywiście miał takie malowanie w co osobiście wątpię...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Paweł444
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 22, 2018 10:27 am
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: Paweł444 »

Wielkie dzięki. Właśnie na takie spostrzeżenia liczyłem. Człowiek jest nakręcony, patrzy i nie widzi. Ogólnie bardzo mało jest tych motocykli używanych. W grę mogła by wchodzić jeszcze ta oferta:
https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-b ... xtor=SEC-8
Tylko ta cena.

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: MZR »

2011 rok, czyli już na wtrysku a nie na gaźnikach jak tamten poprzedni. Sprowadzany ze stanów (odblaski boczne na lagach). Nie chcę złorzeczyć, ale 90% motocykli sprowadzanych z USA jest powypadkowa, kupiona na aukcjach firm ubezpieczeniowych typu IAAI... Pytanie tylko jak bardzo był uszkodzony. Nie ma nr VIN w ogłoszeniu, czyżby czegoś się bał sprzedający? Kanapa Triumpha King & Queen, kwestia gustu ;) Tłumiki z USA firmy British Customs, super brzmienie, ale też super głośne, jedyny minus że nie mają DB killerów i na dłuższą trasę mogą być męczące. Nie wiem co autor miał na myśli pisząc o kołach z katalogu Triumph, to normalne seryjne obręcze... Dołożone kilka akcesoriów jak wspomniane tłumiki i kanapa oraz kierunkowskazy, tylna lampa, zaślepki z motywem flagi brytyjskiej na mocowaniu lampy przedniej po oryginalnych kierunkowskazach, gmole i lusterka. Dziwne, że nie ma chromu na kolankach. Ogólnie źle nie wygląda. Trzeba by zobaczyć go na żywo...
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: MZR »

Sprzedaje swojego. Jestem pierwszym właścicielem, motocykl zakupiłem nowy w salonie Triumpha Eurorider w Bielsku Białej. 100% bezwypadkowy. Przebieg 32000km (w ogłoszeniu jest błąd).

Opis i zdjęcia tutaj: viewtopic.php?f=23&t=298

Bez FV mogę oddać za 29900zł. Ewentualnie mogę przywrócić do oryginału i sprzedać za 24999zł. Będzie wyglądał tak:

Obrazek

Obrazek

Oryginalne części zostały zdemontowane zaraz po kupnie, także wszystko jest jak nowe.
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Paweł444
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 22, 2018 10:27 am
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: Paweł444 »

Widzę że kupno tej marki z drugiej ręki będzie trudne - ceny powyżej 18tyś są dla mnie zabójcze - biorę na wstrzymanie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. :| Jak coś wypatrzę to wrzucę. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Triumph Bonneville 2010

Post autor: MZR »

Ten jest tani:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7461677094


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości