Rozwiązano

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
nodalejlama
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 06, 2017 9:21 pm
Kontakt:

Rozwiązano

Post autor: nodalejlama »

Rozwiązano
Ostatnio zmieniony ndz mar 06, 2022 6:31 pm przez nodalejlama, łącznie zmieniany 1 raz.



szewczenko
Posty: 180
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:21 pm
Kontakt:

Re: Street triple jako moto do wszystkiego?

Post autor: szewczenko »

Cześć. Jeżdżę Street Triple od 11 lat, a wcześniej też miałem SV650S i to czego brakowało mi w Suzuki znalazłem w Triumphie. Faktycznie dźwięk V2 jest niedostąpienia, ale w SV brakowało mi wysokich obrotów. Silnik R3 w dużym uproszczenie to połączenie zalet silnika V2 i R4.
Jak dla mnie Street Triple jest uniwersalnym motocyklem. Wykorzystuję go dokładnie do takich celów jak piszesz. Byłem nim nawet w Barcelonie, a w tym roku planuję zwiedzić Bałkany, więc do turystyki nadaje się. Owiewkę możesz dokupić, więc z wiatrem nie powinno być problemu. Do Barcelony dotarłem nawet bez niej. Torba na bak idealnie ją zastępowała ;-)
Co do jazdy z pasażerem, to już dawno tego nie robiłem, ale z tego co pamiętam to nie narzekały. W trasie na jednym baku robię 220km i dopiero zapala mi się rezerwa.
Jeśli masz możliwość wyboru to polecam wersję R, chociaż sam jeżdżę zwykłą. Wersja R ma lepsze zawieszenie i hamulce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości