Speed Triple RS 1050 Nowy Targ - UWAGA.

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 10, 2021 3:39 pm
Kontakt:

Speed Triple RS 1050 Nowy Targ - UWAGA.

Post autor: Piasek »

W trakcie poszukiwać mojego Speeda byłem oglądać tą sztukę:

https://www.olx.pl/d/oferta/triumph-spe ... 4;promoted

Motocykl wg mnie glebił na lewo i prawo ale nie groźnie / parkingowo. Z lewej porysowana rama w dziwnym miejscu (naj mniej wystający punkt pod bakiem), bak wg mnie malowany lub robione zaprawki. Ślady gleby na prawym tłumiku. Podobno wymieniony licznik. Lewa lawaga na wysokości dolnej półki z wgniotką wielkości 50gr którą czuć pod palcemi nie udolnie zamalowana.
Silnik, suchy, nie myty, wygląda naprawdę dobrze, brak śladów odkręcania jakichkolwiek śrub, ograniczniki kierownicy bez śladów gleby. Dolne golenie ok, felgi ładne, nie poobijane. Tarcze ok, bez rantów, bez luzów, zaciski ok.
Ogólne wrażenie sprawia niezłe, natomiast przygnieciona laga zapaliła mi czerwoną lampkę bo koszta Ohlinsa jeśli by trzeba wymienić pewnie będą kosmiczne.
Do tego dziwnie pofalowana naklejka z VIN na ramie. Nie sprawdzałem już dalej z VIN który ma być wybity



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości