Shima rękawice

Dyskusja o naszym wyposażeniu, ciuchach i gadżetach.
Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Shima rękawice

Post autor: Admiarł »

Ktoś ma rękawice Shima?
Ja chce kupić model XRS. Przyznam, że mierzyłem i dla mnie są naprawdę super. Mam taką łapę, że dłoń szeroka i krótkie palce przez co albo nie mogę przez nadgarstek przełożyć ręki albo palce są za długie. Macie może alternatywę?Obrazek

K


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: MZR »

Miałem model "BULLET". Super wygodne i dopasowane do dłoni, ale popruły się po 3 wycieczkach... Wymieniłem na gwarancji na nowe, trochę lepiej ale też się prują... Już w nich nie jeżdżę. Mam ori z Triumpha i są super.
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Admiarł »

MZR pisze:Miałem model "BULLET". Super wygodne i dopasowane do dłoni, ale popruły się po 3 wycieczkach... Wymieniłem na gwarancji na nowe, trochę lepiej ale też się prują... Już w nich nie jeżdżę. Mam ori z Triumpha i są super.
Dla mnie liczy się wygoda. Phii też mądrość chlapnąłem, wygoda i komfort chyba dla nas najważniejszy aspekt.
A gdzie te Triumpha kupowałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: MZR »

Nowy model TRICLIMATE z outlastem, kupione w nowym salonie w WWA, gościu dał mi dobry rabat. Fajne na chłodne dni. Testowałem wczoraj przy temp. 10 stopni i nie czułem żadnego zimna.
Obrazek

UNION FLAG, fajne do stylówki. Kupione na eBay.
Obrazek

PORTLAND z Allegro. Moje ulubione ;) Jak druga skóra... Super wygodne i wytrzymałe. Polecam ten model i jego pochodne (np. KIRKBY).
Obrazek
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Luke »

Tez bym szedl w Triumphowskie - super jakosc s cena porownywalna do cywilnych :)
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Admiarł »

Te PORTLAND są super fajne. Chciałbym je przymierzyć. Będę w Warszawie od 15 to skocze do salonu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 692
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: MZR »

Mogą już nie być dostępne, albo mogą być pod nazwą KIRKBY w innych kolorach lub jeszcze pod inną... Zmieniali to co chwile... Trzeba szukać w necie
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Awatar użytkownika
Oldman
Posty: 14
Rejestracja: pt lip 15, 2016 2:19 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Oldman »

ebay.co.uk...fux-okazja z zeszłego roku.
Przesyłka wyniosła drożej niż sam zakup... :)))
Bardzo mocne i wygodne, bez wyściółki.
Leżały jakiejś kobiecie w szafie wiele lat.
Old school ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:mrgreen: Bonneville America, Schott Perfecto 118, GringoS

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Admiarł »

Letnie rękawice potrzebuje. Shima okazała się badziewiem, które oddałem po dwóch dniach.
Mam Held na chłodniejsze dni i cieżko znaleźć coś równie dobrego w tej cenie. Wiem, że są droższe ale są zajebiste.
Teraz patrzę na Held Desert, ktoś ma opinie na ich temat bo na rynku nie nadążają z produkcją.
ObrazekObrazekObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Admiarł
Posty: 159
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:37 pm
Kontakt:

Re: Shima rękawice

Post autor: Admiarł »

Rękawice po zbóju drogie ale warte każdej złotówki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości