Sprint 900 i inne z lat 90-tych - manual

Stara data, splendor i wszystkie modele, które nie łapią się powyżej lub nie są już produkowane.
miron
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2016 4:54 pm
Kontakt:

Sprint 900 i inne z lat 90-tych - manual

Post autor: miron »

Jeśli ktoś byłby zainteresowany instrukcją obsługi do Triumph-ów z lat 90-tych, to dysponuję takową oryginalną. Drobna niedogodność - jest po francusku, ale cyferki są po polsku ;) A serio, to przy odrobinie wyobraźni translator wystarczy do skumania (nie mam tu na myśli osób władających pięknym językiem de Balzac'a i Jeana Reno...).
Książeczka była wydana w 1993-94 r. i zawiera podstawowe dane i opisy Trophy 1200/900, Trident/Sprint 900, Trident 750, Daytona 1200/900/Super 3 oraz Speed Triple.
Dołączony jest również schemat instalacji elektrycznej.
Choć wydawnictwo jest wiekowe, to większość informacji dotyczących głównie silników powinna być aktualna dla ww. modeli do roku 1998.
Mam zapisane to w dwóch wersjach PDF:
1. wersja po prostu czytelna (25 MB)
2. dokładna (250 MB)
Chciałem załączyć jakąś przykładową stronę, ale krzyczy mi, że 200 kB plik jest za duży... :shock:



miron
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2016 4:54 pm
Kontakt:

Re: Sprint 900 i inne z lat 90-tych - manual

Post autor: miron »

okladka_1.jpg
Tak wygląda okładka, ale jpg. powyżej 3 MB dalej nie chce załączać..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Luke
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 16, 2015 9:01 pm
Kontakt:

Re: Sprint 900 i inne z lat 90-tych - manual

Post autor: Luke »

To moze na dropbox jakis? Albo inny darmowy hosting plikow?


Fap-a-talk
Freelancer - pozycjoner, Seowiec do wynajęcia - https://Freelancer-warszawa.pl | https://freelancerka.com

vrpT309
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 07, 2017 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sprint 900 i inne z lat 90-tych - manual

Post autor: vrpT309 »

Ja mam w szufladzie do Thunderbirda 900 ,germańską.. motocykl w sumie chyba na sprzedaż ,ale może by tą instrukcję jakoś udostępnić..?

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości