nóżka boczna w Explorerze GT przy obciążonym motocyklu

Wszystko o Explorerze - ciężkim enduro z grupy "Adventure"
Snakr
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 6:03 pm
Kontakt:

nóżka boczna w Explorerze GT przy obciążonym motocyklu

Post autor: Snakr »

Cześć,

Może Was rozbawię swoim postem, ale trudno. Poprzednio jeździłem Explorerem z 2017 roku, który był większy i nie było problemu z tym, żeby pasażer wszedł na motocykl przy rozstawionej nóżce bocznej. Teraz mamy dwie wersje Explorerów Rally i GT. Rally jest wyższy, GT jest niższy, a pewnie nóżki boczne mają tej samej długości. Mam problem na GT z rozłożeniem nóżki bocznej jeśli jestem załadowany z pasażerem. A pasażera mam nie do końca sprawnego i łatwiej jej zsiadać, kiedy mnie już nie ma na motocyklu. GT bez obciążenia ma bardzo niewiele zapasu do tego, żeby otwierać boczną nóżkę i stoi dosyć pionowo. Więc jak dołożymy opbciążenia to jest masakra. Wiem, że nowsze wersje GT mają wgrany firmware, który pozwala im na postojach obniżać się na zawieszeniu. A czy jest taka możliwość w drugą stronę, żeby on się podniósł przed rozłożeniem nóżki bocznej? Szukałem na forum rozwiązania po słowach kluczowych, ale nie znalazłem. Ktoś coś podpowie proszę? Salon Triumpha w Warszawie zlał mnie z wodą.

Trzymajcie się ciepło
Mariusz



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości