Tiger 800 xcx

Wszystko o klasycznym Tigerze i jego wersjach - enduro z grupy "Adventure"
Gregalp
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 25, 2024 4:26 pm
Kontakt:

Tiger 800 xcx

Post autor: Gregalp »

hello, problem z tygryskiem ,mianowicie na ciepłym silniku zaraz po odpaleniu słychać dżwięk w rodzajju lużnego łańcuszka z okolic silnika .Wspólnie z mechanikiem przyjęliśmy diagnozę :napinacz aczkolwiek przeglądając forum i filmiki z dżwiękami jakie potrafią wydawać nasze silniki to już taki pewien nie jestem.W kazdym bądż razie dżwięk jest i po chwili zanika . Postanowiłem wymienić napinacz i przy okazji rozrząd z racji tego że wymieniany nigdy nie był a ma nakulane już 67 tys .I mam niestety problem jakiego bym się nie spodziewał , nie ma napinacz na allegro , nie ma w pod poznańskich i poznańskich placówkach .Pytanie i prośba zarazem do Was , gdzie kupiliście lub czy wiecie ,znacie stronę na której można kupić napinacz ?



Awatar użytkownika
MZR
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: czw cze 30, 2016 3:02 pm
Kontakt:

Re: Tiger 800 xcx

Post autor: MZR »

Pytałeś w serwisie Triumpha?
-=Triumph Thruxton 1200 R--Triumph Bonneville T120--Triumph Bonneville SE Red Frame--Triumph Scrambler 900--Honda CB 500 Four--Honda Gorilla Z50--Simson SUHL MOPED SR2=-

Gregalp
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 25, 2024 4:26 pm
Kontakt:

Re: Tiger 800 xcx

Post autor: Gregalp »

Od paru dni nie moge się dodzwonić .Czy poza servisem nigdzie nie kupię?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości