Odblokowanie immobilizer'a - Street 2014r

Wszystko o Speed i Street Triple - czyli szosówkach z grupy "Roadsters"
Marcin Marcin
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 21, 2017 10:47 pm
Kontakt:

Odblokowanie immobilizer'a - Street 2014r

Post autor: Marcin Marcin »

Witam forumowiczów.
Panowie, mam taki problem - oderwała mi się plastikowa kostka pod stacyjką przez którą przechodzi jeden przewód elektryczny. Motocykl odpalał do momentu kiedy kostka była bezpośrednio pod stacyjką, ale za którymś razem musiałem przy niej pogrzebać i spróbowałem odpalić motocykl, niestety wtedy kostka już odsunęła się od stacyjki i prawdopodobnie zablokował się immobilizer, aktualnie motocykl kręci rozrusznikiem, ale nie odpala. W poprzednim roku IMO też się zablokowało, wtedy motocykl na lawecie pojechał do Liberty Motors, mechanik zrobił reset komputera i maszyna ożyła, wtedy mechanik powiedział, że zablokowanie IMO powodowało sytuację, jak bym chciał odpalić motocykl kluczykiem od innego motocykla . Pytanie - czy jest ktoś w Warszawie lub okolicy, kto może do mnie podjechać na Wawer i na miejscu zrobić reset kompa? Usługa oczywiście odpłatna, chcę tylko uniknąć zabawy z przyczepkami i wożeniem się do Liberty. Chyba, że ktoś zna inną metodę jak można zrobić taki reset własnymi siłami, to proszę o informację. Z góry dziękuję za pomoc :)



Mariusz7000
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 17, 2019 6:10 pm
Kontakt:

Re: Odblokowanie immobilizer'a - Street 2014r

Post autor: Mariusz7000 »

Witam, udało się zrobić? Mam ten sam problem...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości