Forum Miłośników Motocykli Triumph

[K] Triumph Street Triple

Pytania, zakup kontrolowany, konkretne sztuki do diagnozy, ogłoszenia z [K] z ofertami
mcpula
Kontaktowanie:

[K] Triumph Street Triple

Postautor: mcpula » ndz lip 08, 2018 11:45 am

Witam,
szukam Streeta po 2013 r. najchętniej w wersji R
Jeśli wiecie o jakimś ciekawym egzemplarzu dajcie znać.

Misiek
Kontaktowanie:

Re: [K] Triumph Street Triple

Postautor: Misiek » pn lip 09, 2018 12:59 pm

Szukasz ciekawego egzemplarza?
No to zapraszam do mnie: http://street3r.pl
Ja niestety z powodów osobistych musiałem zakończyć przygodę z motocyklem.

mcpula
Kontaktowanie:

Postautor: mcpula » pn lip 09, 2018 2:07 pm

zwróciłem na nie uwagę ale z dwóch powodów nie dzwoniłem lekko za drogi i trochę za czerwony, zwłaszcza te felgi :)

ale widać, że moto doinwestowane i zadbane :!:

Misiek
Kontaktowanie:

Postautor: Misiek » pn lip 09, 2018 2:42 pm

No kurde za darmo oddać go nie mogę ;P

Kolorystyka to oczywiście kwestia gusty, ale mi właśnie taka opcja Rx'owa bardzo odpowiadała.

mcpula
Kontaktowanie:

Postautor: mcpula » pn lip 09, 2018 8:43 pm

twoj street ma bardzo dużo dodatków, w Polsce mało kto przy zakupie chce za to płacić i uwzględnia to w cenie. A przecież to dość pokaźny wydatek.

Misiek
Kontaktowanie:

Postautor: Misiek » wt lip 10, 2018 8:58 am

Robiłem go pod siebie. Nie taki był mój plan, ale życie samo weryfikuje wiele spraw.
Dla mnie to jest motocykl idealny. Chciałem nim pojeździć spokojnie 5 lat i dopiero myśleć o sprzedaży.
Niestety w PL rynek motocyklowy, choć rozwija się, to jednak nadal jest bardzo słaby, nie ma się co oszukiwać.
Do tego Triumph po prostu jest u nas egzotycznym motocyklem.
Sam się nim nie interesowałem. Dopiero przypadek sprawił, że raz się przejechałem i nie mogłem już przestać o nim myśleć :P
No i te wszystkie legendy rozpowiadane głównie przez osoby, które nigdy Triumpha nie miały, albo przez ludzi, którzy kupili moto z kompletnie nieznaną historią i jakoś nie przychodzi im do głowy, że ktoś ich nabił w butelkę, tylko zaraz gadanie, że to Triumph gówniany jest.

Jacek P
Kontaktowanie:

Postautor: Jacek P » śr lip 11, 2018 7:57 am

Witam
Jeśli byłbyś zainteresony posiadam wersje R ale z rocznika 2011. Kupiony w RP ma przebiegu około 14700 km. Posiada masę dodatków o RG Rancing ( co tylko jest do tego motocykla) wszystkie montowane u dilera Triumpha. Układ wydechowy zakupiony w zeszłym roku Leo Vinci plus ogon RG Rancing. Dodatkowo nie zamontowany posiadam stelaż pod kufer centralny Givi. Z gadżetów jeszcze kupiłem tylną nakładkę fotela carbon plus torba akcesoryjna Triumpha dedykowana do tego modelu. W końcówce ubiegłego roku otrzymał nowe opony S21 . A tym roku nowy akumulator. Generalnie myśle "o zamianie" naTigera Sporta z racji większych możliwości turystycznych tego motocykla.

mcpula
Kontaktowanie:

Postautor: mcpula » czw lip 12, 2018 7:10 pm

poszedł priv